0

1

4.

Orka Čelákovice B - TJ Sokol Petrovice I. 3:4pn
branky: 2. Jakub Choděra, 7. Alex Tlamicha, 8. Michal Műller - 9. David Babij, 9. Lukáš Bílek, 24. Matyáš Otawa, N David Vaněček; rozhodčí: Petr Jahoda - Jiří Toček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Richter ? - Matěj Fenyko ?; po třetinách: 3:2, 0:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #7 David Vaněček a vstřelil rozhodující gól (3:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #3 David Babij , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #27 Jonáš Veselý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Petrovice I. hráč #92 Prokop Janda , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #49 Michal Műller , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #53 Alex Tlamicha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #77 Patrik Richter , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
24:00 Ukončení 2. části
23:02 Timeout Orka Čelákovice B
23:02 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #74 Matyáš Otawa bez asistence (3:3)
21:46 Timeout TJ Sokol Petrovice I.
17:20 Vyloučen hráč #69 Jan Zelenka družstva TJ Sokol Petrovice I. na 2 minuty za hra rukou
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:18 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #96 Lukáš Bílek, asistoval #12 Ondřej Bašus (3:2)
08:01 GÓL TJ Sokol Petrovice I.! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Petrovice I. vstřelil #3 David Babij, asistoval #69 Jan Zelenka (3:1)
07:19 GÓL Orka Čelákovice B! 3:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #49 Michal Műller, asistoval #53 Alex Tlamicha (3:0)
06:58 GÓL Orka Čelákovice B! 2:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #53 Alex Tlamicha, asistoval #39 Filip Vachl (2:0)
01:28 GÓL Orka Čelákovice B! 1:0
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #47 Jakub Choděra, asistoval #80 Kryštof Vaňousek (1:0)