1

3.

série

FBC Slavia Praha-červení - Viking TJ Kobylisy B 1:2pn
branky: 12. Daniel Všianský - 12. Kryštof Pojman, N Adam Surovčík; rozhodčí: Martin France - Matěj Šturma; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Diana Nafariehová ? - Oskar Kosour ?; po třetinách: 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha-červení hráč #28 Ondřej Všianský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #93 Kryštof Pojman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha-červení hráč #3 Dominic Kalát , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy B hráč #28 Adam Surovčík a vstřelil rozhodující gól (1:2).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha-červení hráč #45 Vojtěch Klement , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
24:00 Ukončení 2. části
20:02 Timeout FBC Slavia Praha-červení
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:43 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #93 Kryštof Pojman, asistoval #88 Vojtěch Šípek (1:1)
11:01 GÓL FBC Slavia Praha-červení! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha-červení vstřelil #17 Daniel Všianský, asistoval #87 Antonín Čermák (1:0)
07:06 Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy B neproměnil #93 Kryštof Pojman.
02:08 Vyloučen hráč #14 Štěpán Daneš družstva FBC Slavia Praha-červení na 2 minuty za špatné střídání