0

0.

série

ACEMA Sparta Praha BARR - ACEMA Sparta Praha YELLOW 0:1pn
branky: rozhodčí: Vojtěch Řepa - Filip Herbst; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Cvejn ? - Lukáš Vršťala ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BARR hráč #27 Marek Špiroch , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #24 Michal Novotný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BARR hráč #48 Filip Dalík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #42 Jakub Kapko a vstřelil rozhodující gól (0:1).
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha BARR hráč #82 David Štecher , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #46 Matyáš Vacek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení prodloužení
36:00 Zahájení prodloužení
24:00 Ukončení 2. části
19:02 Vyloučen hráč #90 Hugo Felfel družstva ACEMA Sparta Praha BARR na 2 minuty za nesportovní chování
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části