4:8
    Jakub FRECH
    (Bláha)

FBC Žraloci Příbram - OLYMP FLORBAL Poseidon 4:8
branky: 7. Vítězslav Karas, 16. Vojtěch Špička, 17. Lukáš Litochleb, 22. Vojtěch Špička - 7. Jakub Frech, 9. Jáchym Polák, 13. Lukáš Bláha, 17. Petr Šimůnek, 17. Jáchym Polák, 18. Jáchym Polák, 21. Václav Zíka, 22. Jakub Frech; rozhodčí: Marek Hauptmann - Martin Bergman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natalia Zimová ? - Nathaniel Hindls ?; po třetinách: 1:2, 3:6
24:00 Ukončení 2. části
21:50 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 4:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #62 Jakub Frech, asistoval #7 Lukáš Bláha (4:8)
21:35 GÓL FBC Žraloci Příbram! 4:7
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Vojtěch Špička bez asistence (4:7)
20:15 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 3:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #37 Václav Zíka, asistoval #73 Jáchym Polák (3:7)
17:58 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 3:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #73 Jáchym Polák, asistoval #42 Antonín Rampír (3:6)
16:59 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 3:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #73 Jáchym Polák bez asistence (3:5)
16:52 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #55 Lukáš Litochleb, asistoval #16 Vojtěch Špička (3:4)
16:29 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 2:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #96 Petr Šimůnek, asistoval #43 Tomáš Durdík (2:4)
15:15 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #16 Vojtěch Špička, asistoval #66 František Machuta (2:3)
12:20 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 1:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #7 Lukáš Bláha, asistoval #42 Antonín Rampír (1:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
08:23 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #73 Jáchym Polák, asistoval #62 Jakub Frech (1:2)
07:00 Timeout OLYMP FLORBAL Poseidon
06:53 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #18 Vítězslav Karas, asistoval #66 František Machuta (1:1)
06:25 GÓL OLYMP FLORBAL Poseidon! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Poseidon vstřelil #62 Jakub Frech bez asistence (0:1)
04:23 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Špička družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání