0

0

0.

Kanonýři Kladno bílí - DDM Horní Počernice Orka 2:1pn
branky: 2. Tomáš Krchov, N Lukáš Fuchs - 8. Adam Kubín; rozhodčí: Vojtěch Řepa - Patrik Svoboda; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Džula ?, Vojtěch Kocar ? - Šimon Vacek ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #28 Adam Kubín a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #45 Martin Durda a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva DDM Horní Počernice Orka hráč #14 Jaroslav Miladinović , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #85 Lukáš Fuchs a vstřelil rozhodující gól (2:1).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #16 Jan Kabourek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #39 František Skalický a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #85 Lukáš Fuchs a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno bílí hráč #16 Jan Kabourek , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení prodloužení
39:00 Zahájení prodloužení
26:00 Ukončení 2. části
22:15 Vyloučen hráč #16 Jan Kabourek družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za sekání
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Vojtěch Kocar družstva Kanonýři Kladno bílí
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
07:25 GÓL DDM Horní Počernice Orka! 1:1
Branku družstva DDM Horní Počernice Orka vstřelil #28 Adam Kubín, asistoval #12 Oliver Voldřich (1:1)
02:38 Vyloučen hráč #28 Adam Kubín družstva DDM Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
01:10 GÓL Kanonýři Kladno bílí! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #68 Tomáš Krchov, asistoval #16 Jan Kabourek (1:0)