2

3.

série

FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 4:5pn
branky: 5. Kryštof Synek, 17. Vojtěch Pauš, 19. Dominik Paula, 26. Patrik Neumann - 2. Alfréd Štěpán, 8. Alfréd Štěpán, 18. Denis Prouza, 26. Alfréd Štěpán; rozhodčí: Václav Frajt - Julie Chaloupková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hušek ? - Jakub Novotný ?; po třetinách: 1:2, 3:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč #47 Jonáš Král , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #10 David Rozvald , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč #42 Kryštof Synek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #90 Kryštof Silný a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci hráč #75 Patrik Neumann , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení hráč #48 Matěj Augusta a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Ukončení 2. části
25:51 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 4:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #75 Patrik Neumann bez asistence (4:4)
25:24 Timeout FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
25:24 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #63 Alfréd Štěpán bez asistence (3:4)
18:13 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 3:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #15 Dominik Paula, asistoval #47 Jonáš Král (3:3)
17:52 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #2 Denis Prouza bez asistence (2:3)
16:15 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #14 Vojtěch Pauš, asistoval #28 Michaela Bartošová (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
07:15 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #63 Alfréd Štěpán, asistoval #10 David Rozvald (1:2)
04:53 Vyloučen hráč #17 Patrik Havránek družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení na 2 minuty za hra rukou
04:16 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci vstřelil #42 Kryštof Synek, asistoval #28 Michaela Bartošová (1:1)
01:55 GÓL FbŠ Bohemians Praha 4 zelení! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians Praha 4 zelení vstřelil #63 Alfréd Štěpán, asistoval #36 Albert Štěpán (0:1)
00:59 Vyloučen hráč #75 Patrik Neumann družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci na 2 minuty za sekání