• 26 25:44
    2:3
    (Březina)

FbC Red Dragons Hořovice Arrax - OLYMP FLORBAL Herkules 2:3
branky: 8. Antonín Kaprhál, 17. Vít Hofman - 12. Adam Králík, 23. Filip Procházka, 26. Filip Procházka; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Rašovský ?, Dominik Rašovský ? - Prokop Štěch ?, Prokop Štěch ?; po třetinách: 1:1, 1:2
26:00 Ukončení 2. části
25:44 GÓL OLYMP FLORBAL Herkules! 2:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL Herkules vstřelil #88 Filip Procházka, asistoval #97 Šimon Březina (2:3)
25:34 Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax na 2 minuty za bránění ve hře
22:58 GÓL OLYMP FLORBAL Herkules! 2:2
16:09 GÓL FbC Red Dragons Hořovice Arrax! 2:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #21 Vít Hofman, asistoval #13 Antonín Kaprhál (2:1)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Prokop Štěch družstva OLYMP FLORBAL Herkules
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dominik Rašovský družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:59 Vyloučen hráč #13 Antonín Kaprhál družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax na 2 minuty za sekání
11:00 GÓL OLYMP FLORBAL Herkules! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL Herkules vstřelil #70 Adam Králík, asistoval #18 Nicolas Flosman (1:1)
07:15 GÓL FbC Red Dragons Hořovice Arrax! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice Arrax vstřelil #13 Antonín Kaprhál, asistoval #52 Vítězslav Šmid (1:0)