• 56 55:29
    31:0
    ()

Česko W - Maďarsko W 31:0
branky: 3. Martina Řepková, 4. Anna Brucháčková, 9. Magdaléna Plášková, 9. Eliška Trojánková, 12. Radka Korbelářová, 12. Eliška Krupnová, 15. Anna Brucháčková, 15. Marie Havlíčková, 16. Vanessa Rebecca Keprtová, 17. Martina Řepková, 19. Radka Korbelářová, 21. Eliška Krupnová, 21. Anna Brucháčková, 24. Denisa Ratajová, 28. Vendula Beránková, 28. Eliška Krupnová, 30. Karolína Suchá, 31. Anna Brucháčková, 33. Denisa Ratajová, 36. Karolína Suchá, 40. Marie Havlíčková, 42. Vanessa Rebecca Keprtová, 43. Natálie Balková, 43. Magdaléna Plášková, 45. Martina Řepková, 47. Marie Havlíčková, 49. Magdaléna Plášková, 50. Karolína Suchá, 50. Denisa Ratajová, 53. Vanessa Rebecca Keprtová, 56. Vanessa Rebecca Keprtová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Remešová 11 - Réka Zsuzsanna Mózes 51; po třetinách: 11:0, 10:0, 10:0
60:00 A tento pro Češky velmi gólově bohatý zápas končí! Národní výběr zdemoloval Maďarsko a velký podíl na tom měla desetibodová Anna Brucháčková.
60:00 Střely ve 3. části: 30:2
57:25 S přibývajícím časem české hráčky stupňují své tempo a snaží se skóre navýšit na co nejvyšší sumu.
55:29 GÓL Česko W! 31:0
Branku družstva Česko W vstřelil #29 Vanessa Rebecca Keprtová bez asistence (31:0)
52:59 Maďarská brankářka stála až příliš dlouho a sbírá tak ze své branky třicátý míček!
52:58 GÓL Česko W! 30:0
Branku družstva Česko W vstřelil #29 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #7 Anna Brucháčková (30:0)
50:00 České hráčky jsou k nezastavení a přidávají jednu branku za druhou.
49:56 GÓL Česko W! 29:0
Branku družstva Česko W vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #18 Magdaléna Plášková (29:0)
49:22 A na tuhle střelu už je tato gólmanka krátká.
49:21 GÓL Česko W! 28:0
Branku družstva Česko W vstřelil #23 Karolína Suchá, asistoval #21 Martina Řepková (28:0)
49:11 Výborný zákrok maďarské brankářky proti zcela osamocené Korbelářové! Následně ale přišel ne moc povedený výhoz a u míčku jsou tak znovu Češky.
48:05 GÓL Česko W! 27:0
Branku družstva Česko W vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #24 Denisa Ratajová (27:0)
46:47 GÓL Česko W! 26:0
Branku družstva Česko W vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #12 Radka Korbelářová (26:0)
44:33 Video odhalilo, že míček po střele Martiny Řepkové opravdu zamířil do brány a hned ven a je z toho tak další gól.
44:32 GÓL Česko W! 25:0
Branku družstva Česko W vstřelil #21 Martina Řepková bez asistence (25:0)
44:22 Po jedné ze situací u maďarské branky se ozývá pískot rozhodčích a hra je přerušena - zkoumá se video!
42:59 GÓL Česko W! 24:0
Branku družstva Česko W vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #7 Anna Brucháčková (24:0)
42:27 GÓL Česko W! 23:0
Branku družstva Česko W vstřelil #25 Natálie Balková, asistoval #5 Eliška Krupnová (23:0)
41:29 Češky si teď s maďarskou brankářkou zahrály na baseball a z první si míček ťukaly z jedné strany na druhou. Vítězí ale Keprtová, která zaskórovala až do sítě.
41:28 GÓL Česko W! 22:0
40:28 Maďarky do třetí třetiny vstoupily hodně slibně a jedna z nich se hnala na českou bránu. Míček jen těsně proskákal kolem tyčky Remešové!
40:00 Další gólová třetina je za námi a Česko tak vede již 21:0! Skvělá kvalifikační jízda.
40:00 Střely ve 2. části: 32:5
39:36 A ještě jedna trefa! Před brankou skvěle stínila Radka Korbelářová a pomohla tak svým spoluhráčkám k dalšímu gólu.
39:35 GÓL Česko W! 21:0
Branku družstva Česko W vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #4 Michaela Kubečková (21:0)
37:35 Další dobrý zákrok maďarské brankářky, která se dnešním výsledkem ani nezdá být nějak rozhozená.
35:47 Po asi deseti spálených šancích se ke dvacítce konečně přihlásila Karolína Suchá. A to krásným zakončením ze vzduchu.
35:46 GÓL Česko W! 20:0
Branku družstva Česko W vstřelil #23 Karolína Suchá, asistoval #5 Eliška Krupnová (20:0)
34:59 Maďarky stále houževnatě bojují o každý centimetr na hřišti a s míčkem se snaží dostat co nejdál.
33:40 Beránková odmítla být tím, kdo skóre zaokrouhlí na číslo dvacet a netrefuje tak prázdnou bránu.
32:42 GÓL Česko W! 19:0
Branku družstva Česko W vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #7 Anna Brucháčková (19:0)
31:00 Pomalu a jistě se v tomto zápase blížíme k číslovce dvacet.
30:15 Tak toto byla ukázková "ťukačka" až do prázdné brány v podání dua Keprtová - Brucháčková.
30:14 GÓL Česko W! 18:0
Branku družstva Česko W vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #29 Vanessa Rebecca Keprtová (18:0)
29:41 GÓL Česko W! 17:0
Branku družstva Česko W vstřelil #23 Karolína Suchá, asistoval #25 Natálie Balková (17:0)
29:10 Maďarská brankářka je ve velké permanenci, ale nyní předvádí skvělé zákroky maskou.
27:47 GÓL Česko W! 16:0
Branku družstva Česko W vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #8 Michaela Mechlová (16:0)
27:03 Spolupráce české desítky a jedenáctky znamená patnáctku na účtu Maďarska!
27:02 GÓL Česko W! 15:0
Branku družstva Česko W vstřelil #10 Vendula Beránková, asistoval #11 Marie Havlíčková (15:0)
26:29 Brucháčková v útoku na gólové kvarteto zastavena. Následně byla zablokována také střela Keprtové.
24:40 Tento vlastní gól maďarské obránkyně si na svůj účet připisuje Denisa Ratajová.
23:45 GÓL Česko W! 14:0
Branku družstva Česko W vstřelil #24 Denisa Ratajová bez asistence (14:0)
23:39 Tak toto byl nádherný zákrok maďarské brankářky, na kterou se hnalo přečíslení tří na nulu!
23:20 Po zběsilém začátku druhé třetiny jsou teď po delší dobu na míčku také Maďarky.
20:55 A vzápětí tady máme první hattrick, který si připisuje Anička Brucháčková.
20:40 GÓL Česko W! 13:0
Branku družstva Česko W vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #24 Denisa Ratajová (13:0)
20:20 Česká kapitánka na nic nečekala a rovnou posílá svým soupeřkám další branku.
20:14 GÓL Česko W! 12:0
Branku družstva Česko W vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #23 Karolína Suchá (12:0)
20:00 Češky si v úvodní třetině proti Maďarsku hodně zastřílely a daly v průměru skoro gól za minutu.
20:00 Střely v 1. části: 20:4
19:58 Bylo to blízko, ale dvanáctý gól už v první periodě nepadne.
19:20 Rozběhla se poslední minuta první třetiny a český kádr nadále s velkou chutí útočí.
18:35 GÓL Česko W! 11:0
Branku družstva Česko W vstřelil #12 Radka Korbelářová, asistoval #16 Eliška Trojánková (11:0)
18:10 Kubečková nyní byla jednou ze soupeřek zahnána až do svého obranného rohu, dlouho to ale netrvalo a míří zase do útoku.
16:52 Dnešní zápas je krásnou ukázkou toho, jak se mají hrát krosové přihrávky. Řepková to názorně ukázala také u desátého českého gólu.
16:51 GÓL Česko W! 10:0
Branku družstva Česko W vstřelil #21 Martina Řepková, asistoval #25 Natálie Balková (10:0)
16:24 Teď se do protiútoku hnala jedna z florbalistek Maďarska, přesprintovaly ji ale hned dvě české hráčky a zase se tak stahuje ke své bráně.
15:30 Češky jsou při chuti a střílí jednu branku za druhou.
15:28 GÓL Česko W! 9:0
14:42 GÓL Česko W! 8:0
14:25 České torpédo jménem Brucháčková znovu úřaduje a přidává sedmou branku Česka.
14:24 GÓL Česko W! 7:0
13:35 Dobrá střela z dálky, kterou z předbrankového prostoru dorážela Trojánková končí nad maďarskou bránou.
13:20 Po dlouhé době se do útočného rohu podívaly také Maďarky, teď už ale mají míček zase české hráčky.
11:35 To samé, akorát na zrcadlově druhou stranu nyní předvádí Eliška Krupnová.
11:29 GÓL Česko W! 6:0
Branku družstva Česko W vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #21 Martina Řepková (6:0)
11:13 Další krosová příhrávka, po které vybíhá Radka Korbelářová a trefuje přesně.
11:12 GÓL Česko W! 5:0
09:54 Zatím největší problém mají Maďarky jednoznačně s krosovými přihrávkami přes osu. Nyní do prázdné brány málem zasouvala také Denisa Ratajová.
09:00 Češky dobře rozebraly soupeřovu obranu a těží z toho dvěma bleskovými góly.
08:55 GÓL Česko W! 4:0
Branku družstva Česko W vstřelil #16 Eliška Trojánková, asistoval #12 Radka Korbelářová (4:0)
08:31 GÓL Česko W! 3:0
08:04 Řepková teď skvěle zasprintovala a zamezila tak dalšímu samostatnému úniku jedné z Maďarek.
07:29 Na hřišti je znovu autorka prvního gólu Martina Řepková a už si hledá další gólovou pozici.
06:14 Český tým zatím dělá velké chyby na útočné polovině, ze kterých soupeř těží rychlými protiútoky. Remešová tak musí být stále ve střehu.
05:00 Na Remešovou se hnala úplně osamocená hráčka, česká gólmanka si s tímto pokusem ale poradila a kryje.
04:08 Nyní si zachytala také jedna z maďarských hráček, která svým tělem lapila třetí český gól.
03:11 Prvotní zákrok hostující gólmanky nestačil a kutálející se míček doráží Anna Brucháčková.
03:10 GÓL Česko W! 2:0
02:40 Řepková otevírá skóre tohoto zápasu jednoduchou střelou do prázdné brány. Práci za ní totiž udělaly její spoluhráčky, které odtáhly pozornost obránkyň i brankářky.
02:23 GÓL Česko W! 1:0
Branku družstva Česko W vstřelil #21 Martina Řepková, asistoval #5 Eliška Krupnová (1:0)
01:45 Do útoku se dostaly také Maďarky, střela jim ale ani napodruhé nevyšla.
01:10 Na sekundu přesné minutové střídání přivádí na hřiště druhou českou formaci. Ta si ihned vytvořila šanci, ale maďarská brankářka kryje.
00:10 Češky se s ničím nemažou a okamžitě po úvodním buly Maďarsko zavřely na jeho půlce.