1

0

3.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FAT PIPE Tigers Start98 2:1pn
branky: 23. Ema Heralová, N Zuzana Štefková - 24. Daniela Kříčková; rozhodčí: Josef Krejča - Ladislav Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Veronika Suchanová ? - Šárka Vejvodová ?; po třetinách: 0:0, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #99 Kristýna Slabá , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #14 Kristýna Kafková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #89 Dominika Lískovcová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #13 Zuzana Štefková a vstřelil rozhodující gól (2:1).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Tigers Start98 hráč #13 Anna Šiková , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
24:00 Ukončení 2. části
23:57 Vyloučen hráč #84 Ema Heralová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:51 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #58 Daniela Kříčková bez asistence (1:1)
22:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová, asistoval #75 Eliška Fischerová (1:0)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
06:37 Vyloučen hráč #16 Karolína Krulická družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za špatné střídání