59
  • 59 58:05
    Wizards

Wizards DDM SO Praha 10 - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:4
branky: 1. Matěj Štrobach, 33. Ruben Melchior Stibor - 17. Dominik Šach, 19. Miroslav Řehák, 44. Richard Kellenberger, 51. Marek Hauptmann; rozhodčí: Jan Brejcha - Jan Přibyl; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Adam Bednář 26 - Vojtěch Vítek 23; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:2
60:00 Komentář domácích Kalina Matyáš (Trenér): Zdravíme Honzu Hlináka do Mekáče po cestě do Brna. Škoda, že jsme dnes hráli tolik času v oslabení, zítra si jdeme pro výhru a lepší pocit před play-off.
60:00 Komentář hostů Máca Vojtěch (Asistent trenéra): Dneska kvalitní a zodpovědný výkon. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:05 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
55:37 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
52:18 Únik SKV neskončil gólem díky skvělému zákroku brankáře domácích
50:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #18 Richard Kellenberger (2:4)
44:56 Střely domácích se ne a ne dostat přes golmana SKV
43:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #37 Miroslav Řehák (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
38:50 Střelu SKV na konci jejich přesilové hry chytil brankář domácích
36:53 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
34:24 Vyloučen hráč #25 Marek Bauer družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
32:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #13 Matěj Kolář (2:2)
32:19 Po pár rychlých nahrávkách v přesilové hře Wizards končí míček v brance hostů a skóre je vyrovnané
32:06 Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
26:37 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
25:29 Domácí zvládli oslabení a hrají v plném počtu
23:28 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
22:05 Ani po dorážce neskončila krásná šance domácích gólem
21:15 Druhá třetina začala v znatelně rychlejším tempu
20:00 Střely v 1. části: 10:6
18:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #18 Richard Kellenberger (1:2)
17:59 Vyloučen hráč #38 Josef Trčka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
16:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach, asistoval #37 Miroslav Řehák (1:1)
15:56 Teď zase brankář domácích předvedl své schopnosti když se rozvalil v bráně a zabránil tak gólu
14:30 Velká šance domácích neskončila gólem po velkém zákroku golmana SKV
10:19 Vyloučen hráč #89 Jonáš Obermann družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:52 Hráč SKV po úniku běžel sám na golmana ale minul branku.
06:05 SKV v šanci! Střelu z otočky však brankář domácích s přehledem chytil.
04:20 Po špatném rozehrání SKV se Wizards dostali do šance, tu však neproměnili.
00:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #12 Matěj Štrobach, asistoval #88 Matěj Bednář (1:0)