• 58 57:42
    2
    Jan LEBEDA

Zlín Lions - FbC Hradec Králové  24:2
branky: 1. Jan Veselý, 12. Matěj Tkadlec, 14. Jonáš Pavliš, 16. Adam Jiříček, 21. Adam Jiříček, 22. Matěj Tkadlec, 23. David Vodica, 26. Jakub Vít, 26. František Tvrdoň, 29. David Vodica, 30. Jan Veselý, 30. František Tvrdoň, 31. Matěj Tkadlec, 33. Adam Jiříček, 37. Jakub Vít, 40. David Vodica, 41. Jan Veselý, 42. Jakub Vít, 44. Jan Veselý, 47. Jakub Nerad, 48. Adam Jiříček, 54. Matěj Klímek, 54. Patrik Kresta, 54. Matěj Tkadlec - 29. Prokop Hanzlík, 38. Jakub Wolf; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Šiška 28 - Michal Malý 17; po třetinách: 4:0, 12:2, 8:0
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Dnes byli domácí ve všem lepší, jak individuálně tak týmově. I když jsme si šancí vytvořili vcelku dost, tak jsme je neproměnili a to nám také ubíralo na morálu. Díky za utkání v duchu fair-play. Gratuluji soupeři a přeji hodně zdaru v play-off.
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Dnes jsme dobře začali a postupně jsme navyšovali náskok. Zbytek zápasu už se jen dohrával. Vysoko jsme vyhráli, ale výsledek nepřeceňujeme. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
58:55 Domácí golman byl poprvé ve 3. třetině spatřen v pohybu
57:42 Vyloučen hráč #21 Jan Lebeda družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
55:12 Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra bez florbalky
53:52 GÓL Zlín Lions! 24:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #24 Patrik Kresta (24:2)
53:21 GÓL Zlín Lions! 23:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #32 Matěj Tkadlec (23:2)
53:15 GÓL Zlín Lions! 22:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #22 František Tvrdoň (22:2)
51:20 Děkujeme paní Vítové za upravení mantinelů
49:25 Vyloučen hráč #80 Adam Nedbálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
47:47 GÓL Zlín Lions! 21:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #21 Jan Veselý (21:2)
46:48 GÓL Zlín Lions! 20:2
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad (20:2)
43:32 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
43:10 GÓL Zlín Lions! 19:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #15 Václav Čeček (19:2)
41:44 GÓL Zlín Lions! 18:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #22 František Tvrdoň (18:2)
41:30 Golman Zlína drží stále svůj tým v naději na výhru
40:50 Máme tady rozdílovou branku, Zlín se ujímá vedení
40:48 GÓL Zlín Lions! 17:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #87 Adam Jiříček (17:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
39:23 GÓL Zlín Lions! 16:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (16:2)
37:21 GÓL FbC Hradec Králové ! 15:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #42 Filip Rathouský (15:2)
36:47 GÓL Zlín Lions! 15:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #93 Marek Šiška (15:1)
35:18 Vyloučen hráč #30 Michal Procházka družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
32:59 GÓL Zlín Lions! 14:1
30:06 GÓL Zlín Lions! 13:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #80 Adam Nedbálek (13:1)
30:03 Sledujeme velmi vyrovnané utkání a o nervy drásající. :)
29:22 GÓL Zlín Lions! 12:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #54 Michael Dudek (12:1)
29:17 GÓL Zlín Lions! 11:1
28:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 10:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #27 Jakub Nerad (10:1)
28:41 GÓL Zlín Lions! 10:0
27:39 Vyloučen hráč #42 Filip Rathouský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
25:20 GÓL Zlín Lions! 9:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #25 Jakub Vít (9:0)
25:07 GÓL Zlín Lions! 8:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #30 Michal Procházka (8:0)
22:43 GÓL Zlín Lions! 7:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #21 Jan Veselý (7:0)
21:52 GÓL Zlín Lions! 6:0
20:23 GÓL Zlín Lions! 5:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #6 Jonáš Pavliš (5:0)
20:00 Střely v 1. části: 12:6
15:31 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (4:0)
13:25 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #6 Jonáš Pavliš bez asistence (3:0)
11:06 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #15 Václav Čeček (2:0)
00:24 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #13 David Vodica (1:0)