• 60 59:30
    4:5
    (Mikulík)

Torpedo Havířov - FBS Olomouc 4:5
branky: 6. Tomasz Grycz, 15. Jan Chmiel, 30. Tomasz Grycz, 32. Jan Chmiel - 22. Lukáš Krejčí, 42. Petr Sova, 57. Tomáš Macák, 57. Tomáš Jelínek, 60. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Lukáš Vaněk - Adam Kiovský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop 17 - Jan Blecha 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:4
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Dvě třetiny byl na hřišti pouze jeden tým a tím jsme opravdu nebyli my. Třetí třetinu jsme však ovládli fenomenálně a s trochou štěstí tak vybojovali 3 body. Všechny hráče chci pochválit za přístup k zápasu, což bych u mnoha předchozích zápasů říct nemohl, ale dneska opravdu super! Soupeři děkuji za kvalitní zápas a těším se na nedělní odvetu doma.
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): V první řadě se omlouvám klukům za situaci na začátku třetí třetiny. Takové věci se prostě nesmí stávat a chybu beru na sebe. Je to pro nás temné období a hledat společného jmenovatele proč se to dějě mi bude trvat hodně dlouho. Naše hra prostě ztratila tvář. Působíme naivně, neorganizovaně, neplníme pokyny, jsme bez života a ten florbal si zkrátka neužíváme. V nedělní odvetě bude zodpovědnost přenesena na kluky a třeba jim to beze mě pomůže. Pevně v to věřím. Přesto stále vím, že jsou kluci dobří hráči a je to jen o jednom zápase to prolomit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 4:10
59:30 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #41 Antonín Mikulík (4:5)
59:30 Nedáš a dostaneš, otočka dokonána a zřejmě poslední hřebíček do domácí rakve.
59:10 Řezáč do tyče.
59:00 Torpedo na mičku.
57:38 Zipser v šanci minul.
56:20 Timeout Torpedo Havířov
56:20 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #20 Petr Sova (4:4)
56:20 K tomuto nelze nic dodat, klasický kolaps.
56:08 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Tomáš Macák, asistoval #41 Antonín Mikulík (4:3)
56:08 Milimetrově přesná střela a máme to o jednu branku.
54:39 Všechny střely Bujáka zablokovány.
54:20 Olomoucký golman běhá tam a zpět.
53:40 Warcholek nezakončil do prázdné brány.
53:18 Blecha vyráží helmou.
52:22 Buják těsně míjí střelou z první.
51:45 Spousta přerušení za drobné fauly.
50:00 Hosté znovu bez brankáře.
49:13 Osamocený Tichy promáchl a je pískána vysoká.
48:20 Dva zákroky pro Kolkopa a domácí jsou v plném počtu.
46:15 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
45:40 Olomouc to už teď zkouší bez golmana.
43:45 Střela z poloviny hřiště Blechu nepřekvapila.
41:03 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #33 Matěj Pecha (4:2)
41:03 Sova střelou po zemi zamířil přímo k levé tyči.
40:01 Domácí se zdrželi v šatně a budou za to pykat.
40:00 Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
38:20 Olomouc se v pohodě ubránila.
37:30 Hosté drží více balonek.
36:30 Začíná domácí přesilovka.
36:20 Vyloučen hráč #48 Robin Večeřa družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
36:05 Olomoucké střely v závěru přesilovky postrádají přesnost.
35:34 Warcholek v oslabení nepřekonal Blechu.
34:25 Vyloučen hráč #58 Jan Chmiel družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
33:50 Olomouc má výhodu.
33:40 Hra se přitvrdila.
31:05 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #98 Petr Buják (4:1)
31:05 Precizně zahraný volný úder a podruhé dnes se trefuje také Chmiel.
30:37 Grycz blízko hattricku, trefuje boční síť.
29:35 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #19 Matěj Pezda (3:1)
29:35 Grycz dává svou druhou branku, když zůstal nepokrytý na středu hřiště a dostal se k němu odražený balonek.
28:29 Dva výborné zákroky Kolkopa, hosté byli blízko vyrovnání,
26:40 Torpedo vysoko napadá a dělá Olomouci problémy s rozehrávkou.
25:13 Křižák svou solo akci nezakončil přesně.
23:45 Warcholek střelou z první těsně minul levý růžek.
23:00 Chmiel orazítkoval také břevno.
21:45 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #37 Lukáš Krejčí, asistoval #44 Martin Daniš (2:1)
21:45 Před bránou se nejlépe zorientoval Krejčí a backhendem překonal Kolkopa.
20:55 Macák do břevna.
20:46 Kolkop zasahuje maskou.
20:01 Druhé buly znovu pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
17:15 Olomouc se ubránila.
16:02 Dvě velké šance v oslabení pro Jelínka, Kolkop podržel svůj tým.
15:15 Vyloučen hráč #83 Martin Robert Horry družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
15:15 Torpedo má šanci navýšit skóre.
15:00 První zákrok pro domácího brankáře.
14:22 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel bez asistence (2:0)
14:22 Chmiel od mantinelu prostřelil vše co mu stálo v cestě. Blecha toho moc neviděl, možná ještě drobná teč změnila směr střely.
12:45 Spousta bloků na obou stranách.
12:15 Večeřa v šanci netrefil vůbec bránu.
11:10 Dva zákroky pro Blechu.
10:30 Torpedo kontroluje hru a připravuje si další šance.
10:10 Zašlápnutý míček.
08:40 Mikulík střelou z otočky hodně nepřesný.
08:00 Hosté si zatím žádnou střeleckou pozici nevytvořili.
05:43 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (1:0)
05:43 Warcholek na osamoceného Grycze, ten bez problémů přehodil přesouvajicího se Blechu.
04:05 Pezda přišel o míček a byl z toho rychlý protiútok, který ovšem nic nepřinesl.
02:04 V první šanci Grycz, zakončení se mu nepovedlo.
01:30 Dva hráči Torpeda se spolu srazili a přišli o balonek.
01:00 Torpedo na míčku a prostřídává.
00:01 Úvodní buly pro Olomouc.