59
  • 59 58:57
    Náchod

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Primátor Náchod 7:5
branky: 5. Kryštof Pitoňák, 11. František Urbánek, 18. František Urbánek, 27. Jakub Pekárek, 34. Marek Hauptmann, 38. Jakub Pekárek, 44. František Urbánek - 6. Adam Jakubský, 21. Jiří Jebavý, 24. Jakub Langpaul, 39. Jakub Kubásek, 51. Jakub Hejhal; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Jiří Trojan 29 - David Fröde 21; po třetinách: 3:1, 3:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): První třetina z naší strany neměla takovou kvalitu jako v předchozích zápasech. V obraně jsme byli netrpěliví a v útoku laxní jak na letním trojkovém turnaji. Od druhé třetiny daleko lepší výkon z naší strany. Bohužel jsme narozdíl od soupeře nebyli tak kvalitní ve finální fázi. Naše hra dopředu byla velmi kvalitní a šancí jsme na otočení jsme měli více než dost. Díky všem aktérům za zápas.
60:00 Komentář domácích Máca Vojtěch (Asistent trenéra): Ubojované 3 body, do příště se musíme vyvarovat takovému množství oslabení. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
58:57 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:24 Přesilovka bez gólu
56:24 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
54:49 Cvej minul prázdnou bránu
50:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #86 Jakub Hejhal bez asistence (7:5)
50:14 Náchod se snaží dramatizovat zápas
47:44 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
43:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #4 Dominik Šach (7:4)
43:25 Na branky v oslabení to máme vyrovnané 2:2.
41:54 Vyloučen hráč #96 Marek Hauptmann družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:21 Dobře ubráněné oslabení náchoda
38:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #97 Jakub Langpaul (6:4)
37:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #37 Miroslav Řehák (6:3)
37:21 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
37:21 Dness už druhá branka pro Pekákra, kterou hojně ocenili domácí fanoušci
35:50 Náchod skrytou ranou trefuje tyčku.
33:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #82 Matěj Štěpán (5:3)
33:22 RIGER aréna bouří pátou branku SKV v oslabení střílí Marek Hauptman
30:00 Dnešní utkání zde v RIGER aréně sleduje neskutečných 36 diváků.
26:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
26:38 Nechytatelná střela pekárka pod horní tyčku končí gólem
26:36 Povedené oslabení náchoda
24:36 Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
23:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #17 Jiří Jebavý (3:3)
23:35 Druhá přesilovka náchodu už byla úspěšná
22:00 Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zdržování hry
20:15 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý bez asistence (3:2)
20:01 SKV Bude hrát ještě 28 sekund přesilovku.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
18:28 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
18:28 Cvejn vybojoval dvojminutový trest a tak bude hrát SKV přesilovku
17:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #89 Jonáš Obermann (3:1)
17:13 Nepovedený výhoz gólmana trestá Urbánek
15:09 Náchodu se nepovedlo využít přesilovku a tak se skóre nemění
13:09 Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
13:09 Zmatky u domácí střídačky se neobešly bez vyloučení.
11:30 Náchod se snažil rychle odpovědět ale Trojan byl proti.
10:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
10:50 Urbánek vymetá pavučinky
10:12 Míček se sice ocitl v brance SKV ale jelikož brána byla posunuta tak gól neplatí
08:30 Po vyrovnání se na hřišti zvedlo tempo hry
06:20 Na Dočekala koukala prázdá brána ale backhandem netrefil
05:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #37 Nikolas Osifčin (1:1)
05:21 Náchod rychle vyrovnává
04:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #81 Kryštof Pitoňák, asistoval #22 Jakub Dočekal (1:0)
04:15 Pitoňák už to měl lehké, když dorážel střelu Dočekala
02:58 Nepřehledná situace před brankou SKV
00:01 první buly pro SKV