7:5
    Miroslav ŘEHÁK
    (Dočekal)

SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:5
branky: 13. Adam Černý, 21. Petr Kvasil, 36. Lukáš Drahný, 43. Tomáš Macháček, 54. Tomáš Belej, 55. Tomáš Macháček, 59. David Strnádek - 30. Marek Hauptmann, 33. Marek Hauptmann, 41. Richard Kellenberger, 60. Marek Hauptmann, 60. Miroslav Řehák; rozhodčí: Lucie Krýslová - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Matějka 21 - Vojtěch Vítek 25; po třetinách: 1:0, 2:2, 4:3
60:00 Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra): Soupeř byl dnes lepší, proto 3 body zůstavají na Dašické. Budeme makat dál, děkujeme soupeři za utkáni.
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dneska jsme navázali na včerejší 1. třetinu, kde jsme hráli kompaktně a plnili jsme všechny aspekty hry, bohužel neproměňujeme 100% šance. Ve druhé třetině jsme měli malý výpadek koncentrace, kdy jsme si to zase zkomplikovali sami. Jinak zápas hodnotíme velice pozitivně, důležité 3 body do tabulky. Děkuji soupeři za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #22 Jakub Dočekal (7:5)
59:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #89 Jonáš Obermann (7:4)
59:30 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
59:30 Hosté hrají v šesti bez brankáře
58:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #44 Lukáš Drahný (7:3)
57:40 Skvělý zákrok brankáře Matějky
54:01 Vhazování vyhrávají hosté
54:00 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #11 Ota Černohorský (6:3)
53:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #49 Matěj Tlučhoř (5:3)
50:20 Skvělá nahrávka Beleje Hanouskovi, nicméně neporměnily
49:15 Král téměř skóruje
46:17 Ševeček si skvěle braní míček
44:30 Hra nabírá neskutečné rychlosti
42:16 Vhazování vyhrávají hosté
42:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #37 Vojtěch Král (4:3)
40:29 Ve vhazování vítězí Sokoli
40:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #40 František Urbánek (3:3)
40:01 Vhazování vyhrávají Sokoli
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
37:51 Drahný nevyužil možnost střely
36:35 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
35:16 Ve vhazování vítězí Sokoli
35:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #7 Michal Puchner (3:2)
32:53 Vhazování vyhrávají opět hosté
32:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
31:51 Drahný nemá daleko ke skórování
31:29 Skvělá práce brankáře Matějky
29:04 Ve vhazování vítěží hosté
29:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann bez asistence (2:1)
28:06 Řehák těsně míjí bránu domácích
25:56 Král trefuje tyčku
24:28 Obermann střílí na bránu domácích, ale Matějka chytá
20:41 Vhazování tentokrát vyhrávají hosté
20:40 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #7 Michal Puchner (2:0)
20:01 Vhazování vyhrávají domácí
20:00 Střely v 1. části: 11:5
17:37 Kadavý si brání míček
16:20 Král střílí, ale brankář hostů úspěšně chytá
14:02 Macháček neměl daleko ke skóravání
12:09 Vhazování vyhráli Sokoli
12:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (1:0)