60
  • 60 59:49
    2

FBS Olomouc - Florbal Primátor Náchod 1:7
branky: 44. Tomáš Jelínek - 12. Jakub Langpaul, 33. Petr Sova, 43. Lukáš Prause, 47. David Špaček, 48. Lukáš Prause, 56. Jakub Langpaul, 58. Jakub Vysoký; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 245; zásahy brankářů: Martin Navrátil 22 - David Fröde 17; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Bohužel jsme dnes absolutně vyhořeli psychicky a hlavně takticky, kdy jsme nedokázali udržet strukturu v útoku a tím soupeře pouštěli do smrtících brejků. Nedokázali jsme dnes využít našeho technického potenciálu, ale to je život. Každopádně moc děkuji soupeři za to, že přijeli v týdnu na schoolmatch. Velké poděkování patří všem studentům Čajkárny, kteří nás podporovali až do konce.
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Z naší strany výborný poctivý týmový výkon, kdy jsem až na krátký výpadek ve druhé třetině měli zápas pod kontrolou. Velká pochvala pro náchodské hráče. Díky všem aktérům za zápas a klubu FBS Olomouc za uspořádání Schoolmatche a vytvoření pěkné zápasové kulisy.
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
59:49 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:02 Špaček pálí, ale jeho střela v bloku.
58:02 Vysoký se snaží atakovat poněkud vysoko obranu domácích.
57:10 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (1:7)
56:10 Poslední vteřiny přesilové hry pro Olomouc, ale přesilová hra zůstává nevyužita.
55:34 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #50 Lukáš Prause (1:6)
55:34 Hosté zvládají i v oslabení úspěšně zakončit za záda domácího galmana.
54:55 Timeout FBS Olomouc
54:40 Šance v podobě přesilové hry pro domácí tým. Uvidíme zda přinese své ovoce.
54:15 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:15 Situace na hřišti se vice vyostřeje a máme tu vyloučení.
51:40 Olomouc se snaží využít každou skulinku hostů, aby se pokusila stav utkání zlomit.
50:21 Hosté své soupeře rozhodně nešetří a opakovaně vysílají střelecké pokusy na Navrátila.
49:43 Hejhal připravuje Štrbáka o balonek a míří si to rovnou k brance domácího golmana.
48:04 Náchod vetšinu času aktivnější na míčku v útoku za útokem.
47:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #31 David Fröde (1:5)
46:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (1:4)
46:01 Perfetní zákrok Navrátila, ale na druhý pokus soupeř rychlejší a máme tu další branku.
43:51 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (1:3)
43:51 Standartní situace pro domácí na velkém brankovišti a máme tady první branku domácího celku!
42:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #13 David Špaček (0:3)
42:04 Jelínek s Pechou v situaci dva na jedna. ale obrana hostů zasahuje.
40:51 V první minutě vydíme hned větší chuť do hry od olomouckého týmu.
40:01 Třetí třetina je tu a buly připadlo na stranu domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:43 Poslední vteřiny nám nepřináší nic nového.
37:55 Langpaul sám před Navrátilem. Celou situaci uklidňuje Štrbák svým návratem na obranou pozici.
36:52 Standartní situace pro domácí, zakončena střelou Jelínka.
36:08 Navrátil si připisuje další úspěšný zákrok.
34:09 Sova vyslán dopředu po mantiunelu a ještě stíhá vyslát luxusní nahrávku na Pechu. Tomu, ale míček odskakuje.
33:10 Hosté odskočili domácím již o dvě branky, ale Olomoucký tým se dostává rychle do šancí a snaží se náskok soupeřů snížit.
32:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova (0:2)
30:21 Hosté hleají vhodnou střeleckou pozici, ale úspěšně provedené bloky domácích jim tuto situaci značně znepříjemňují.
29:52 Přesilová hra pokračuje tentokrát, ale na straně hostujícího celku.
29:22 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:07 Štrbák se snaží zakončit z vrchní pozice. Na poslední chvilku mu míček sjíždí.
27:40 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
27:40 Druhá přesilová hra opět na straně domácích.
26:50 Špaček v zátahu, ale míček mijí branku Navrátila.
25:33 Šance na obou stranách a pohotové zákroky golmanů hasí šance střelců.
24:31 Jelínek se Sovou v úniku. Zakončení, ale nepřichází.
22:52 Hra se začíná přiostřovat a tempo hry nabralo na svých otáčkách.
21:20 Jelínek pálí! Frode připraven a zasahuje.
20:01 Vstup do druhé třetiny nám otevírá pokračující přesilová hra domácích.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:53 Na závěr třetiny tady máme ještě přesilovou hru domácí tým.
19:19 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:19 Jelínek vyraží dopředu vstříc brance hostů.
18:45 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #33 Matěj Pecha.
18:45 Trestné třílení pro domácí celek!
17:37 Olomouc se snaží dostat dopředu, ale první třetina asi není uplně štastná pro domácí tým a dostávaní do šancí se nedaří tak snadno.
16:32 Langpaul teď vyzkoušel pozornost Navrátila, ale ten připraven!
15:08 Domácí se snaží získat miček na svoji stranu. Nachod, ale rychlejší a stihá ještě vystřelit na Navrátila, kterému míček mijí těsně branku.
12:48 První branku utkání máme již za sebou a na Olomoucké palubovce se konečně zvedá aktivita a na další golové pokusy snad nebudeme dlouho vyčkávat.
11:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #24 Lukáš Rázl (0:1)
10:17 Neuvěřitelných 245 diváků čeká nedočkavě na první branku duelu.
09:16 Pecha s Romanovským v šanci, ale obrana hostů pokus o střelu ihned likviduje.
06:48 Míček chodí ze strany na stranu a ani jeden tým se nedostává do pořádně šance.
05:11 V uplynulých minutách jsme přiliš aktivity ani od jednoho týmu neviděli. Oba celky vyčkávají na vhodnou přiležitost.
03:36 Štrbák vysílá nebezpečnou střelu, ale Nachod skvěle blokuje a ulehčuje tak hostujicímu brankaři práci.
02:12 Olomouký tým se snaží co nejřívě rozehrát, úspěšná rozehrávka se jim, ale nedaří a hosté u míčku.
01:16 Oba týmy se hned ze začátku tlačí do střeleckých pozicí.
00:01 Úvodní buly dnešního duelu získávají na své čepele domácí.