6:9
    Elliot FESTA
    (Janda)

FBS Olomouc - FbC Hradec Králové  6:9
branky: 5. Tomáš Jelínek, 12. Tomáš Jelínek, 25. Tomáš Jelínek, 41. Tomáš Jelínek, 49. Kryštof Brzobohatý, 57. Petr Sova - 4. Filip Rathouský, 5. Matěj Kremeník, 6. Vítek Ryba, 14. Filip Brejcha, 20. Jan Lebeda, 46. Ondřej Binar, 55. Andrej Janda, 56. Ondřej Binar, 60. Elliot Festa; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Navrátil 24 - Michal Malý 15; po třetinách: 2:5, 1:0, 3:4
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Další smolný zápas v našem podání. Dnes to byl naprosto vyrovnaný zápas, ale udělali jsme více chyb než soupeř, což prostě rozhoduje. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #5 Andrej Janda (6:9)
59:11 Obrovská šance Jelínka, ale branku Malého netrefuje.
59:03 Timeout FbC Hradec Králové
58:11 Napínavé poslední minuty dávají olomouckému týmu ještě naději na vyrovnání.
56:44 Timeout FBS Olomouc
56:44 GÓL FBS Olomouc! 6:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #33 Matěj Pecha (6:8)
56:20 Domácí se vrhají opět do hry v šesti a snaží se překročit hranice obrany hostů.
55:27 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #95 Matěj Kremeník (5:8)
55:12 Domácí se snaží dostat k bráně Malého, ale soupeři nekompromisně berou míček a vyráží k prázdně brance Olomouce.
54:18 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda z trestného střílení (5:7)
53:06 Hanzlík v šanci. Střela, ale v brance domácích nekončí.
51:08 Jelínek na Pechu, ale namísto zakončení míček dostali na své čepele hosté a vyraží ihned k Navratilovi.
50:30 Hosté nevyužívaji standartní situaci, ale domácím se nedaří získat balonek pod svoji kontrolu.
49:14 Romanovský sám před prázdnou bránou, ale míjí!
48:38 GÓL FBS Olomouc! 5:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #77 Kryštof Brzobohatý bez asistence (5:6)
47:09 Ryba V. posílá směrem na branku nejem míček, ale i florbalku Brzobohátého.
45:51 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #32 Filip Brejcha (4:6)
45:19 Domácí si vedou ve čtyřech velmi dobře a zatím zvládli oslabení bez ujmy.
44:37 Čtvrtá přesilová hra pro hostujicí družstvo na olomoucké palubovce, zda bude produktivní uvidíme v následujicích vteřinách.
44:06 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:06 Vyloučení na straně Olomouce.
42:40 Tvrdý zákrok na olomouckého obránce, souboj, ale ustává bez problémů.
41:47 Olomouc ukázkově postupně rozehrává a dostává se na soupeřovu polovinu.
41:12 Navrátil zasahuje a daří se mu míček vyrazit.
40:45 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #20 Petr Sova (4:5)
40:01 Buly třetí třetiny na straně domácího celku.
40:00 Střely ve 2. části: 5:11
38:24 Štrbák s Jelínkem připravují standartní situaci, míček ale polapil Malý.
36:53 Raby V. se dostává do nebezpečné střelecké pozice, ale branku domácích nakonec neohrožuje.
36:14 Domácí tým pod tlakem. Hosté je téměř uzamkli na obrané polovině.
34:20 Sova získává balonek pod svou kontrolu a dává svým spoluhráčům prostor pro vystřídání.
33:45 Brzobohatý předvádí krásný blok a likviduje střelu Brejchy.
32:59 Hosté dnes již do třetice v přesile.
32:28 Vyloučen hráč #11 Tomáš Štrbák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:57 Lákavá standartní situace hostů. Hosté vytěžili střelu, která o pár centimetrů míjí branku Navrátila.
30:02 Přesilová hra hostů má další epizodu, uvidíme zda se jim podaří šanci využít ve svůj prospěch.
29:26 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
29:01 Jelínek z tresté lavice běží hned vstříc soupeřově bráně. Jeho střela nakonec končí za mantinelem.
28:37 Přesilová hra hostů zatím bez branky, domácí pevně v obranných pozicích.
27:53 Brejcha rozzvonil tyč branky soupeře.
26:49 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
26:49 A máme tu další přesilovou hru tentokrát na straně hostů.
24:59 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (3:5)
24:59 Olomouc v obrovské šanci a míček končí za zády Malého.
23:29 Ryba využil svoji střeleckou pozici a pálí z dálky na Navrátila, ten připraven a míček lape.
22:23 Kremeník vyslal ze zátahu na Navrátila, ale slyšíme jen odraz míčku od zadního mantinelu.
20:46 Druhá třetina nabírá na obrátkách a domácí celek se snaží dobýt soupeřovu polovinu.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:46 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #21 Jan Lebeda, asistoval #32 Filip Brejcha (2:5)
19:46 Hosté ve čtyřech zvládli překonat domácí tým.
19:22 Přesilová hra domácího týmu zatím nepřináší žádnou branku.
18:42 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
18:42 Brzobohatý zařídíl svým rychlým uprkem přesilovou hru pro svůj tým.
16:37 Na olomoucké paluboce vidíme míček lítat ze strany na stranu, ale do golových šancí se oba týmy přiliš nehrnou.
14:58 Rathouský v šanci, ale ke střele se dostal až přiliš z úhlu a svou pozici tak nevyužil.
14:15 Sova pálí! Míček končí tečí obrany hostů.
13:36 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha bez asistence (2:4)
13:36 Štrbák rozdává míček svým spoluhráčům, ale finální nahrávka se nepovedla a Navratilovi míček prosvištěl těsně nad nohou.
11:52 GÓL FBS Olomouc! 2:3
11:52 Olomouc střílí a máme tu další branku!
10:30 Kapítán domácích vyraží rychlostí blesku k brance hostů, ale Hradec nepouští přes svou obranu.
08:05 Hradec předvedl rychlí útok, ale olomoucká obrana včas zasahuje a šanci na poslední chvíli hasí.
07:09 Sova s Jelínkem předvedli divákům krásnou kombinaci, která ale neskončila za zády Malého.
06:04 Máme za sebou úvodní přestřelku a do značného vedení se po ní dostal hostující celek.
05:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #13 Elliot Festa (1:3)
04:43 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (1:2)
04:17 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #32 Filip Brejcha (0:2)
04:17 A je tu další branka!
03:35 GÓL FbC Hradec Králové ! 0:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský bez asistence (0:1)
01:48 Již od prvních vteřin můžeme sledovat velkou aktivitu obou týmů.
00:01 První buly dnešího duelu připadá na stranu hostujicího týmu.