6:7
    Adam JAKUBSKÝ
    ()

Zlín Lions - Florbal Primátor Náchod 6:7p
branky: 11. Jakub Vít, 15. František Tvrdoň, 21. David Vodica, 30. Jakub Holiš, 39. David Vodica, 59. Jan Veselý - 18. Jakub Vysoký, 26. Jakub Vysoký, 36. Adam Pekárek, 38. Jakub Kubásek, 38. David Špaček, 47. Jakub Vysoký, 62. Adam Jakubský; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Marek Šiška 13 - David Fröde 13; po třetinách: 2:1, 3:4, 1:1, 0:1
65:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Vyrovnaný zápas s kvalitním soupeřem, ve kterém soupeř měl v první polovině více ze hry, kvůli nekvalitně hraným osobním soubojům z naší strany. Od půlky druhé třetiny jsme zlepšili osobní souboje, zrychlili hru dopředu a dokázali zápas překlopit na naší stranu. Bohužel pro nás šel zápas do prodloužení po příliš pasivně bráněné power-play soupeře. V prodloužení jsme se štěstím rozhodli. Děkuji všem aktérům za zápas.
65:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Viděli jsme vyrovnané utkání se spoustou nepřesností. Dobře jsme začali, ale ve druhé třetině soupeř výsledek otočil. Dokázali jsme sice v power play vyrovnat, ale po chybě soupeř rozhodl v prodloužení. Myslím, že bod navíc dnes bere zaslouženě. Děkujeme za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
61:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (6:7)
60:00 Střely ve 3. části: 4:2
58:39 GÓL Zlín Lions! 6:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #87 Adam Jiříček (6:6)
57:16 Timeout Zlín Lions
46:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:32 GÓL Zlín Lions! 5:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (5:5)
37:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (4:5)
37:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek, asistoval #6 Jakub Vysoký (4:4)
35:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #41 Adam Pekárek bez asistence (4:3)
29:14 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #25 Jakub Vít (4:2)
25:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
20:05 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #22 František Tvrdoň (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 6:6
17:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #61 Martin Hanuš (2:1)
14:38 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #13 David Vodica (2:0)
10:48 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #2 Marek Šiška (1:0)
09:54 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání