6:3
    Petr BUJÁK
    (Zipser)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Torpedo Havířov 6:3
branky: 3. Miroslav Řehák, 10. Josef Trčka, 20. Richard Kellenberger, 28. Richard Kellenberger, 50. Richard Kellenberger, 54. Josef Trčka - 4. Matěj Pezda, 54. Jan Chmiel, 60. Petr Buják; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek 19 - Kryštof Rusz 23; po třetinách: 3:1, 1:0, 2:2
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Těžko hodnotitelný zápas. Poslední tři utkání jsem měl pocit,že jsme působili jako dítě, které se přejedlo sladkostí a už je nechce ani vidět. Děkuji unii za krásných 21 zápasů za 4 měsíce a naježděných 3500km. My ted musíme načerpat hlavně psychické síly a po svátcích se vrátit do práce. Dneska jsme neproměnili až neuvěřitelné množství šancí. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu. Krásné Vánoce všem.
60:00 Komentář domácích Paštika Marek (Vedoucí): Navzdory okleštěné sestavě jsme podali solidní výkon na balonku a vyhráli díky tomu zápas. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:50 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #98 Petr Buják, asistoval #57 Tobiáš Zipser (6:3)
58:13 Franiškovi Jílkovi dneska není přáno.
53:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Josef Trčka, asistoval #63 Filip Ouředníček (6:2)
53:54 Vinohrady rozehnaly  naděje Havířova na vyrovnání.
53:35 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #44 Ondřej Urbančík (5:2)
49:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #92 Jakub Pekárek (5:1)
45:00 V hale panuje příjemná vánoční atmosféra.
42:10 Hráči Havířova jako by se o přestávce proběhli na mrazu a výrazně zvýšili tempo jejich hry.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
37:48 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
37:48 Hostům se nepodařilo prolomit pevnou obranu Vinhorad ani v přesilovce, nicméně domací jim nabízejí další pokus.
35:14 Vyloučen hráč #36 Adam Gere družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:40 Hra se vyostřuje a dochazí k hodně faulům.
27:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #36 Adam Gere (4:1)
27:52 Kellenberger navzdory neproměněnému nájezdu přidává další branku a potvrzuje tak dnešní dobrou formu.
26:53 Havířov právě pohrdl golovou příležitostí.
25:49 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #18 Richard Kellenberger.
23:20 Vinohrady se pouští do zajímavých kombinací, žádná z nich však brankou neskončila.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
19:53 Kellenbergerovi se podařilo prolomit střelckou smůlu a navyšuje vedení Vinohrad!
17:00 Vojtěch Vítek předvádí v brance Vinohrad přesvědčivý výkon.
15:00 Série přesilových her gól nepřinesla.
12:04 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:32 Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
09:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Josef Trčka, asistoval #56 Matyáš Cvejn (2:1)
06:30 Havířov přečkal tlak domácích bez inkasované branky.
04:27 Zápas se hraje ve vysokém tempu a můžeme vidět nebezpečné šance na obou stranách.
03:28 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda z trestného střílení (1:1)
02:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #96 Marek Hauptmann (1:0)
00:50 Domácí hned v úvodu zápasu začínají ostře napadat.