5:3
    David KŘIŽÁK
    (Waliczek)

Wizards DDM SO Praha 10 - Torpedo Havířov 5:3
branky: 11. Štěpán Novák, 30. Marek Sedliský, 45. Ruben Melchior Stibor, 45. Matěj Kolář, 51. Filip Černý - 6. Vojtěch Mrowiec, 21. Jan Chmiel, 60. David Křižák; rozhodčí: Martin Pavlík - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Eduard Vladař 15 - Vojtěch Vilím 14; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dnešní utkání mě vůbec nebavilo. Florbal byl zde dnes nahrazen, urputností, bojovností a mlácením v rozích. Bohužel i takové jsou zápasy a my jsme si s tím dnes dostatečně neporadili. Škoda neproměnných dvou samostatných úniků v 2. třetině a přesilovek. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Naše začátky třetin jsou tragické. Bojovnost v druhé části zápasu zajistila naše vítězství. Všem krásné a pohodové svátky. Děkujeme divákům, pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:36 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #10 Ondřej Waliczek (5:3)
59:23 Bratr majitele Passatu 1.9 TDi neboli pohřebáku si jde odpykat hru v šesti
59:22 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Stádník družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
57:42 Havířov v 6
57:31 Domácí nepřipouští žádný drámo a drží míček na hokejkách
55:55 Havířov zazlobil v oslabení
54:54 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za držení
54:03 Tesařík netrefí ani vrata od stodoly
53:04 Černého a Počtu zítra čeká šichta v divizi, tak doufám, že jim to bude lepit stejně jako dnes
51:52 Vladař ne sku te čně vychytal Křížáka, který střílel do prázdné
50:40 Výhoz Vladaře využil Čený jednoruč střelou mezi nohy Vilíma
50:35 Timeout Torpedo Havířov
50:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #66 Eduard Vladař (5:2)
49:32 Tesařík fakt luxusně rozsvítil z volného úderu
48:52 Hosté mají velkou šanci se vrátit do zápasu
48:44 Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
47:36 Bednář zmateně napadá "Matěji hergot!!!"
45:49  starý Sedlo super dva bloky
44:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #13 Matěj Kolář, asistoval #81 Filip Černý (4:2)
44:31 Dohrání Sedliského po hvizdu sudího hodně rychle využito
44:17 Vyloučen hráč #98 Petr Buják družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
44:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Ruben Melchior Stibor, asistoval #81 Filip Černý (3:2)
43:04 "Krtek" Tichopád u nás na trestný a fakt by mě zajímalo, kdo mu tu přezdívku vymyslel
41:58 Vyloučen hráč #77 Lukáš Tichopád družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
40:24 Havířov rozjel na úvod rychlou kombinaci, kterou zastavil až Vladař
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
38:22 Grycz nevyzrál na Vladaře lobíkem
36:45 Stibor viděl na Wizards C, jak hraje centra Čendoborec, tak tam teď lítá, jak hadr na holi
34:37 Střely domácích zatím jen do bloku, nebo do boční sítě
33:28 Doufám, že ta přésa bude lepší, než proti SKV
32:53 Vyloučen hráč #58 Jan Chmiel družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
32:43 Černý dostal pokáráno od sudího
30:03 Bednářovi M. se klepou ruce pokaždé když má míček, nechápu proč, když tu není jeho strašák Karel Smutný
29:10 Mladý píva z dorostu dávají vyrovnávací branku
29:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #44 Tadeáš Zeiner (2:2)
27:45 Fatál Vachaty řeší dvěma zákroky Vladař
26:35 Počtovi sjela střela v dobré šanci, asi si to šetří na zítřejší DIVIZI
25:21 Domácí vytahují napadání
23:25 Křížák jen do bloku Počty
22:09 Trošku  mě štve, že dva hráči Havířova hrají v nízkých ponožkách, je to divný
20:29 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #57 Tobiáš Zipser (1:2)
10:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (1:1)
10:55 Novák má první bod, tak by mu to teď mohlo lepit ještě víc
09:25 První velká šance domácích po skvělém výhozu Vladaře
08:44 Havířov teď točí 3. lajnu Wizardů
05:17 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #10 Ondřej Waliczek (0:1)
05:14 Hávířov má zatím více ze hry a potvrzuje to první brankou
03:38 První střela Vachaty mimo branku, Deny by ho to měl naučit
02:14 Waliczek prověřil jedovkou Vladaře
00:21 První faul klasicky od Bednáře