(Jiříček)
  • 59 58:30
    Wizards

Zlín Lions - Wizards DDM SO Praha 10 7:5
branky: 6. Václav Čeček, 9. David Vodica, 34. Adam Rek, 37. Adam Jiříček, 53. Adam Jiříček, 54. Adam Rek, 59. Jan Veselý - 23. Kryštof Počta, 30. Kryštof Počta, 39. Matiáš Jaroš, 39. Štěpán Novák, 42. Prokop Kočař; rozhodčí: Tomáš Kašík - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Sklář 12 - Adam Bednář 15; po třetinách: 2:0, 2:4, 3:1
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Vstup do zápasu po dlouhé cestě nebyl šťastný. V druhé třetině již hra byla vyrovnaná, ale hráči nedávali šance, přesto bylo srovnáno. Za stavu 5:4 jsme to již měl tým pod kontrolou a tak  zase začal dělat blbosti, které soupeř potrestal. Že jsme prohráli jsme si způsobili sami.
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Viděli jsme vyrovnaný zápas, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Zvládli jsme lépe závěr a bereme tři důležité body, za které jsme rádi. Děkujeme divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:3
58:30 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
58:23 GÓL Zlín Lions! 7:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #87 Adam Jiříček (7:5)
57:38 Vyloučen hráč #38 Ruben Melchior Stibor družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:42 GÓL Zlín Lions! 6:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #15 Václav Čeček (6:5)
52:28 Matěj Bureš dal rameno a pražský hráč končí za mantinelem
52:10 Matěj bureš je GOAT
52:09 GÓL Zlín Lions! 5:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (5:5)
41:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #87 Prokop Kočař, asistoval #97 Kryštof Počta (4:5)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
38:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #86 Matiáš Jaroš (4:4)
38:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #81 Filip Černý (4:3)
36:48 GÓL Zlín Lions! 4:2
33:55 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #29 Ondřej Žůrek (3:2)
32:58 Hra je rychlá a plynulá
29:27 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 Kryštof Počta, asistoval #13 Matěj Kolář (2:2)
28:49 Domácí tým hrají oslabení
28:26 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
22:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
22:28 97 od hostů střelila takovou haluz
21:50 Hosté hrají v pěti.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:51 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
17:16 86 z Prahy střelila tyčku.
15:45 Hosté se snaží o rozehrávku.
08:03 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (2:0)
07:33 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
05:38 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #15 Václav Čeček bez asistence (1:0)