10:15
    Alex FOLTYN
    (Křižák)

FBS Olomouc - Torpedo Havířov 10:15
branky: 1. Matěj Romanovský, 6. Matěj Ivo Pírek, 46. Tomáš Jelínek, 48. Tomáš Jelínek, 51. Matěj Romanovský, 53. Matěj Šíma, 54. Petr Sova, 55. Matěj Romanovský, 57. Matěj Pecha, 58. Tomáš Jelínek - 6. Vojtěch Škůrek, 10. Tobiáš Zipser, 14. Jan Chmiel, 18. Vojtěch Škůrek, 20. Ondřej Waliczek, 22. Matěj Pezda, 23. Alex Foltyn, 27. Tobiáš Zipser, 38. Patrik Tichý, 41. Alex Foltyn, 44. Ondřej Urbančík, 47. Ondřej Urbančík, 52. Vojtěch Škůrek, 55. Alex Foltyn, 60. Alex Foltyn; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martin Navrátil 7, Šimon Nykl 54 - Kryštof Rusz 17, Vojtěch Vilím 30; po třetinách: 2:5, 0:4, 8:6
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Začátek zápasu se nám povedl, pak byl na hřišti pouze jeden mančaft. Ve třetí třetině si kluci řekli, že by mohli zahrát i florbal, a to se dařilo. Hra v šesti docela fajn, ale to je jen drobná útěcha na dnešním výkonu. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dneska budu stručný. Prvních 10 minut jsem si říkal, jestli to mám za potřebí. Zhruba do 10. minuty 3. třetiny spokojenost. Od té doby klasický juniorský frombal. který mi brnkal na nervy. Do Olmiku jezdíme rádi. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 16:14
59:34 GÓL Torpedo Havířov! 10:15
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #13 David Křižák (10:15)
59:21 Poslední dramatické minuty a dnešní zápas se chýlí ke svému konci.
58:11 Jelínek teď střílí a jeho střela zblokována.
57:13 GÓL FBS Olomouc! 10:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (10:14)
57:08 Olomoucký celek se snaží zvrátit svůj osud.
56:21 GÓL FBS Olomouc! 9:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #20 Petr Sova (9:14)
56:21 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Vilím družstva Torpedo Havířov
55:48 Hra teď nabrala na obrátkách a dramatičnosti.
54:32 GÓL FBS Olomouc! 8:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #33 Matěj Pecha (8:14)
54:02 GÓL Torpedo Havířov! 7:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #11 Samuel Řezáč (7:14)
53:57 GÓL FBS Olomouc! 7:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #33 Matěj Pecha (7:13)
53:05 Olomoucký tým jde to hry v šesti a snaží se tak zvrátit nepříznivé skore.
52:35 Timeout FBS Olomouc
52:35 GÓL FBS Olomouc! 6:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #94 Matěj Šíma, asistoval #82 Vojtěch Vaníček (6:13)
51:02 GÓL Torpedo Havířov! 5:13
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek, asistoval #10 Ondřej Waliczek (5:13)
50:03 GÓL FBS Olomouc! 5:12
50:03 Střela, gol!
49:32 Olomouc v přesilové hře. Pecha posílá před bránku, ale Romanovský nestíhá míček trefit.
48:43 Vyloučen hráč #65 Alex Foltyn družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
47:06 GÓL FBS Olomouc! 4:12
47:06 Luxusní akcička Pechy a Jelínka končí golem.
46:38 GÓL Torpedo Havířov! 3:12
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #4 Jan Warcholek (3:12)
46:38 Hostující hned oplácí dvanáctou brankou do síťky Olomouce.
45:56 GÓL FBS Olomouc! 3:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (3:11)
45:40 Štrbák tvrdě pálí a hned po něm Jelínek, který přidává třetí branku na stranu Olomouce.
44:41 Štrbák bere hru do svých rukou a uklidňuje zběsilé tempo hry.
43:55 GÓL Torpedo Havířov! 2:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík bez asistence (2:11)
43:42 Urbančík sebejistě zakončuje.
42:34 Jelínek se dostává do střelecké pozice, ale střela je tečovaná a míří vysoko nad branku hostů.
41:14 Olomoucká sestava nám předvádí defenzivnější hru.
40:22 GÓL Torpedo Havířov! 2:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn bez asistence (2:10)
40:22 Úvodní branka do třetí třetiny.
40:01 Buly v rukou domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 5:15
39:32 Poslední minuta a hosté nám ukazují střeleckou přehlídku.
38:11 Vyloučen hráč #2 Kryštof Brzobohatý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
37:33 GÓL Torpedo Havířov! 2:9
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #29 Vojtěch Škůrek (2:9)
36:39 Haviřovská pětka právě předvedla výbornou spolupráci.
35:45 Štrbák rozdává míček svým spoluhráčům, kteří se snaží dostat na útočnou polovinu.
35:02 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #65 Alex Foltyn.
35:02 Faul domácích a máme tu nájezd. Foltyn, ale neproměňuje.
34:11 Vaníček právě odzbrojil havířovský útok.
32:50 Pecha pálí! Golman hostů, ale připraven a míček s jistotou polapil.
31:15 Havířovský nátlak teď dokonce posunul bránu domácích.
30:03 Jelínek vzal hru do svých rukou a pádí do útoku.
28:24 Novák teď prokličkoval mezi Havířovskými hráči, ale na poslední chvilku míček přebírá obrana hostů.
27:52 Havířov zahájil přesilovou hru a domácí zamkl na obrané polovině.
27:40 Vyloučen hráč #54 Matěj Ivo Pírek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
26:31 GÓL Torpedo Havířov! 2:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #13 David Křižák (2:8)
26:31 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Šimon Nykl družstva FBS Olomouc
24:46 Hostujicí tým se pomalu dobývá k bráně soupeřů, ale olomoucká obrana na poslední chvilku míček vypichuje a zasahuje.
22:50 GÓL Torpedo Havířov! 2:7
22:16 Sova se ostřel ohradil na hráče hostů, který na něj vyvyjel tvrdě tlak.
21:25 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #4 Jan Warcholek (2:6)
21:21 Hosté mají nebezpečnou standartní situaci, která končí v bráně domácích.
20:15 Máme tu první vteřiny a Petřik ihned prověřuje připravenost Navrátila prudkou střelou. Navrátil zkušeně zasahuje a připisuje si zákrok.
20:01 Buly druhé třetiny vyhráva Havířov.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:45 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Ondřej Waliczek, asistoval #98 Petr Buják (2:5)
19:12 Poslední minuta zvýšila obrátky v tempu hry oba týmy se snaží rychle zakončit.
18:50 Hostující tým se pokouší navýšit své skore, ale míček míjí branku.
17:46 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek bez asistence (2:4)
17:46 Pechova nahrávka nevyšla podle představ a hráč Havířova se ocitá sám před olomouckou bránou a Navrátilem.
14:53 Sova rozehrává a posílá míček na Pechu, který se snaží dostat do střelecké pozice, nakonec neúspěšně.
13:31 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:3)
13:16 Vzdušná přihrávka Grycze a Chmiel na první dobrou trefuje a připisuje Havířovu další branku.
12:51 Řezáč střílí, ale míček těsně míjí olomouckou branku.
11:40 Romanovský právě znejistil Petříka, který rozehrávku nezvládl.
10:27 Pecha neproměnil trestné střílení, a brankář hostů si tak připisuje úspěšný zákrok.
10:24 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #33 Matěj Pecha.
09:22 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #11 Samuel Řezáč (2:2)
09:22 Hosté v šanci a míček končí v brankové síťce domácích.
08:35 Havířov začíná s postupnou rozehrávkou, ale Jelínek zasahuje a vyráží vpřed k soupeřově bráně, obrana hostů ho, ale na poslední chvilku zastavuje.
06:30 Akce týmu hostů, Chmiel testuje Navrátilovu pozornost střelou z velkého brankoviště.
05:16 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #29 Vojtěch Škůrek bez asistence (2:1)
05:12 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Matěj Ivo Pírek, asistoval #33 Matěj Pecha (2:0)
03:33 Přestřelka pokračuje a máme tady další golovou situaci.
02:54 Po rychlé akci olomouckého týmu se míček přesunul na čepele hostujících hráčů.
00:30 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #87 Tomáš Jelínek (1:0)
00:30 A je tu první branka dnešního duelu.
00:01 Vstupni buly do dnešního dopoledního utkání padlo na stranu domácích.