• 60 59:54
    2
    Petr KŘINKA

SOKOLI Pardubice - Zlín Lions 7:5
branky: 8. Petr Kvasil, 9. Tomáš Macháček, 12. Lukáš Drahný, 18. Petr Křinka, 24. Matěj Tlučhoř, 43. Petr Křinka, 59. Ondřej Machatý - 5. Ondřej Balner, 22. Ondřej Balner, 32. František Tvrdoň, 36. David Vodica, 52. Václav Čeček; rozhodčí: Daniel Suchý - Filip Neumann; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Matějka 21 - Matěj Drábek 2, Marek Šiška 15; po třetinách: 4:1, 1:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Vyrovnané utkání, myslím si, že to byl atraktivní zápas pro diváky. Náš výkon má stoupající tendenci, kdy už se ve hře objevují herní návyky, které po hráčích chceme. Děkuji soupeři za férové utkání a šťastnou cestu domů. Musím také poděkovat skvělým fanouškům.
60:00 Komentář hostů Vít Daniel (Vedoucí): První třetina nám nevyšla a domácí nás přehráli. Po přestávce jsme se zlepšili a podařilo se nám zápas zdramatizovat. Ke konci se nám ale srovnat bohužel nepodařilo...
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:54 Vyloučen hráč #55 Petr Křinka družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
58:07 Timeout Zlín Lions
58:07 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #21 Jan Nezval (7:5)
58:07 Hosté si vyžádali oddechový čas.
52:45 Machatý neproměnil šanci v gol.
51:04 GÓL Zlín Lions! 6:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #15 Václav Čeček, asistoval #30 Jonáš Pavliš (6:5)
49:11 Matějka chytá střelu hostů.
42:37 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #57 Ondřej Machatý (6:4)
40:01 I napotřetí jsou ve vhazování úspěšní Sokoli.
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
39:53 Domácí nevyužili přesilovku.
37:32 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
35:09 GÓL Zlín Lions! 5:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (5:4)
34:57 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
33:25 Hosté zblokovali střelu Puchnera.
31:33 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #13 David Vodica (5:3)
27:15 Černý neproráží brankaře hostů.
23:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř bez asistence (5:2)
21:25 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (4:2)
20:01 Vhazování znovu vyhrávají Sokoli.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
17:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #21 Jan Nezval (4:1)
17:15 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Marek Šiška družstva Zlín Lions
14:12 Vyloučen hráč #21 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
11:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #25 Petr Kvasil (3:1)
10:38 Vodicovi se nepodařilo vyrovnat.
08:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #55 Petr Křinka (2:1)
07:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #7 Michal Puchner (1:1)
07:18 Hosté trefují horní tyč brány.
06:33 Kadavý byl v dobré šanci pro Sokoly.
06:18 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #20 Adam Černý.
05:55 Šimák zabránil hostům v útoku.
04:01 GÓL Zlín Lions! 0:1
03:50 Černý nevyužil šanci.
00:01 Úvodní vhazování vyhrávají domácí.