• 60 59:52
    2
    Tomáš ZEISEL

FbC Hradec Králové - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 6:9
branky: 20. Vítek Ryba, 35. Vítek Ryba, 45. Prokop Hanzlík, 51. Filip Rathouský, 56. Vítek Ryba, 56. Prokop Hanzlík - 8. Michal Malec, 10. Michal Malec, 26. Adam Klusoň, 30. Michal Malec, 38. Michal Malec, 38. Jakub Vařecha, 39. Matyáš Gryc, 43. Jakub Vařecha, 60. Jakub Vařecha; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Michal Malý 9, Erik Zoubek 5 - Matěj Buršík 15; po třetinách: 1:2, 1:5, 4:2
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Dnes za naší strany první dvě třetiny prochrápané. Nelze hrát utkání pouze dvacet minut. Ale na druhou stranu další zkušenost pro náš mladý tým. Děkuju týmu za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:52 Vyloučen hráč #47 Tomáš Zeisel družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
59:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:9
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (6:9)
55:37 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík bez asistence (6:8)
55:37 Brejcha vypressoval balonek, který skákal k Buršíkovi, ten se pokusil krakenem chytit, ale hanzlík ho překvapil zametením balonku pod jeho tělo.
55:04 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #99 Ondřej Binar (5:8)
55:04 Ryba vymetl od mantinelu pavučinky ve vzdálenější šibenici.
50:58 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #89 Jakub Wolf (4:8)
50:58 Wolfík našel skvělý náběh Rathouského na velké brankoviště a ten z velké blízkosti nezaváhal.
49:15 Hradec má teď větší množství šancí, ale ne a ne vstřelit gól.
47:05 Opět velká šance Hradce, ale Buršík skvělým přesunem vykryl střelu z první.
45:50 Szturc vybojoval balonek na půlce, Hradec s etak dostal do situace 3 na 1, Szturc to zkusil sám, ale netrefil Buršíkovu svatyni.
44:07 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:8
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #95 Matěj Kremeník (3:8)
44:07 Kremeník našel z poza kasy Hanzlíka na brankovišti a ten prolomil hradeckou střeleckou smůlu.
42:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:8)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #71 Erik Zoubek družstva FbC Hradec Králové
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:53 Hattrick i s přispěním brankové konstrukce ubránil přesilovku domácích a ještě zvládl vstřelit branku.
38:45 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #67 Adam Klusoň (2:7)
38:14 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #71 Matyáš Gryc (2:6)
37:21 Slepené branky Hattricku, nejprve samostatný únik Malce a následně střela z první ze strany od Vařechy
37:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #71 Matyáš Gryc (2:5)
34:35 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #13 Elliot Festa (2:4)
34:35 Vítek Ryba Natáhl od půlky, a s přispěním clony od Binara zahrál Buršíkovi na housle.
29:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:4)
29:57 Malec kompletuje hattrick střelou na bližší tyč skrz blok.
29:35 Hanzlík rozezvonil horní tyč Buršíkovy branky.
28:45 Buršík teď famozně vytáhl Rybovu střelu do bližší šibenice.
25:54 Breněský hráč neodhadl šířku hřiště a navštívil hradeckou střídačku, hradečtí mu pomohli se opět zorientovat.
25:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:3)
24:20 Hradec zatím skvěle brání přesilovku hostů, většinu z ní ukrojili na soupeřově polovině.
23:10 Vyloučen hráč #13 Elliot Festa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:49 Binar si udělal ze tří borců z Hattricku slušnej turniket, bohužel jeho následná střela skončila jen na spojnici.
20:45 Kremeníkova střela od půlky udělala Buršíkovi asi víc starostí nž si představoval.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro Brno
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:36 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #89 Jakub Wolf (1:2)
19:36 Skvěle sehraná standartní situace domácích, na jejím konci byl Ryba a vyřešil to střelou na bližší.
17:11 Hradečtí si dnes nerozumí s balonkem, v každé slibné příležitosti jim balon sjede.
13:53 Hattrick teď náramě sehrál situaci 3 na 2 ale na konci útočník brna mířil vedle.
09:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:2
09:54 Eliaš našel průnikovkou na střed Malce a ten se z výtoče na zadní kládu nechytatelně prostřelil Malého.
09:01 Hanzlík na půlce výborně vypresoval balonek, z následné situace 2 na 0 Brejcha trestuhodně spálil jedinečnou možnost.
07:07 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
07:07 Gryc našel po odrazu z poza brány volného Malce a ten se bezprostřední blízkosti nemýlil.
06:27 I Malý nechtěl zůstat pozadu a vytasil se nelehkým zákrokem proti střele z první.
05:51 Teď konečně zajímavá pasáž hry nahoru, dolů, větší šance měli domácí, ale zatím je Buršík pozorný.
04:31 Domácí se snaží tvořit, Brno čeká na chyby, což je vzhledem k jejich počtu hráčů do pole očekávané.
03:23 Není moc co zapisovat, hráči obou mužstev toho zatím nic moc nepředvedli.
00:01 Buly pro hosty, Wolf si na něm počínal nedovoleně.
00:00 Vítejte u sledování dnešního online přenosu z 9. kola 1. ligy juniorů skupiny B. Dnes nás čeká souboj o příčky v půlce tabulky mezi Hattrickem Brno a domácím FbC Hradec Králové.