• 61 60:11
    3:4
    (Řezáč)

Wizards DDM SO Praha 10 - Torpedo Havířov 3:4p
branky: 25. Filip Černý, 27. Antonín Šubrt, 52. Lukáš Tesařík - 5. Jan Chmiel, 6. Dominik Ryška, 47. Vojtěch Mrowiec, 61. Tomasz Grycz; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Adam Bednář 17 - Kryštof Rusz 25; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Přesně to, co nás včera dovedlo k vítěztví nám dnes chybělo. Předržování míčku, neefektivita v zakončení a ospalý výkon nás dnes stál dva body. Musíme se poučit a být lepší!
65:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dnešní zápas byl spíš defenzivně laděný. Po dobré první třetině přišel z naší strany útlum a my byli zralí na ručník. Ve 3. třetině přišlo zlepšení. Prodloužení rozhodla one man show polského batmana. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
60:11 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #11 Samuel Řezáč (3:4)
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:54 Timeout Torpedo Havířov
59:54 Hosté si vyžádali time-out, aby vymysleli vítěznou standardku.
57:22 Göpfertova střela skoro doskákala do branky.
55:10 Horáčkovi chyběly centimetry, aby byl hrdinou zápasu.
51:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (3:3)
51:32 Tesařík skvěle vystřelil z dálky a vyrovnal stav utkání.
48:58 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
46:38 Skvělý zákrok Adama Bednáře!
46:11 GÓL Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #43 Dominik Ryška (2:3)
43:32 Wizards nevyužili ani jednu ze svých přesilovek.
41:32 Vyloučen hráč #52 Tomasz Grycz družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
41:32 Domácí si zahrají 5 na 3 na 7 vteřin.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
39:39 Vyloučen hráč #44 Ondřej Urbančík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
38:01 Zápas se vyhrocuje.
33:51 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:51 I Torpedo si zahraje svou první přesilovku utkání.
32:20 Sedliského střela nenašla svůj cíl.
26:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Antonín Šubrt, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:2)
26:59 Mladý talent Tony Šubrt válí! Po skvělém výkonu v pátečním kole 1. ligy mužů se prosadil i dnes.
24:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (1:2)
24:36 Skvělá kombinace domácích až do prázdné branky, zakončena střelou Černého a oslavou SUUUUI.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
18:50 Vyloučen hráč #58 Jan Chmiel družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hra rukou
18:50 Domácí si zahrají první přesilovku utkání.
15:42 Wizards se probudili a připsali si i nějaké střely.
09:36 Wizards po slabém vstupu do utkání stahují na dvě lajny.
05:40 Hosté vstoupili do zápasu lépe.
05:35 GÓL Torpedo Havířov! 0:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška bez asistence (0:2)
04:55 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #4 Jan Warcholek (0:1)