59
  • 59 58:52
    FbC HK

SOKOLI Pardubice - FbC Hradec Králové  6:5
branky: 24. Michal Puchner, 31. Tomáš Macháček, 33. Jan Pek, 33. Tomáš Belej, 49. Tomáš Belej, 56. Lukáš Drahný - 29. Elliot Festa, 33. Petr Szturc, 34. Filip Brejcha, 35. Vítek Ryba, 39. Vítek Ryba; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Daniel Paar 13, Vojtěch Ujec 5 - Jakub Musil 21; po třetinách: 0:0, 4:5, 2:0
60:00 Komentář hostů Heger David (Trenér): Za dnešek velká pochvala. Týmovost,bojovnost,nasazení. Plnění taktických pokynů. Posouvám se v před, to dnešní utkání ukázalo. Děkuji týmu za dnešní zápas. Zatím ten nejlepší v akturální sezóně pro náš mladý tým.
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): jdeme cestou kterou chceme jít a zítra pokračujeme v nastavené práci . Hradci děkujeme za super zápas a zítra se uvidíme
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:40 Sokoli ubránili hru hostů v šesti bez brankáře.
58:52 Timeout FbC Hradec Králové
55:44 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #7 Michal Puchner (6:5)
55:44 Po nahrávce Michala Puchnera posílá do vedení Sokoly Lukáš Drahný.
52:34 František Kadavý střílí na bránu hostů.
48:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #44 Lukáš Drahný (5:5)
48:19 Jan Pek svou střelou bohužel nevyrovnal.
45:15 Střelu Tomáše Beleje zachytil brankář hostů.
44:00 Hosté zblokovali střelu Maxe Malátka.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Ujec družstva SOKOLI Pardubice
40:00 Střely ve 2. části: 13:14
39:50 Poslední střela druhé třetiny od Petra Kvasila v bráně bohužel neskončila.
38:07 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba bez asistence (4:5)
38:07 Svou druhou brankou zápasu do vedení posílá Hradec Králové Vítek Ryba.
37:00 V posedních minutách druhé třetiny probíhá napínavý souboj o to, kdo půjde do vedení.
34:04 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #99 Ondřej Binar (4:4)
33:34 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #4 Filip Brejcha, asistoval #29 Petr Szturc (4:3)
32:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
32:28 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #98 Prokop Hanzlík (3:2)
32:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek bez asistence (3:1)
30:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #73 Max Malátek (2:1)
30:06 Vyloučen hráč #4 Adam Cibere družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
28:06 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #42 Filip Rathouský (1:1)
28:06 Adam Cibere zblokoval první ránu akce hostů. Druhou už ale Sokoli ubránit nezvládli. Elliot Festa tak vyrovnává na 1:1.
23:08 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #44 Lukáš Drahný (1:0)
23:08 První gol zápasu se podařil strefit Michalu Puchnerovi.
22:15 Brankář hostů chytil střelu domácích.
20:01 Vhazování vybojovali hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:50 Max Malátek a Tomáš Macháček v posledních vteřínách střílí na bránu.
18:00 Brankář hostů chytil střelu Petra Kvasila.
15:54 Hosté se strefili do tyčky brány domácích.
11:52 Hosté hrají v plném počtu.
09:52 Vyloučen hráč #42 Filip Rathouský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
04:35 Michal Puchner vybojoval míček.
01:37 Tomáš Belej i přes snahu neproměnil střelu.
00:01 Vhazování vybojovali Sokoli.