• 59 58:37
    7:6
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady - Zlín Lions 7:6
branky: 9. Filip Ouředníček, 19. Miroslav Řehák, 23. Jonáš Obermann, 38. František Urbánek, 40. Jonáš Obermann, 41. Filip Ouředníček, 56. Richard Kellenberger - 21. František Tvrdoň, 35. Jakub Holiš, 43. Adam Rek, 43. David Vodica, 53. David Vodica, 59. David Vodica; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek 20 - Marek Šiška 15, Kristián Moudrý 6; po třetinách: 2:0, 3:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Paštika Marek (Trenér): Dvě třetiny jsme hráli solidně. Ve třetí třetině soupeře nakoply dva slepené góly a zbytek zápasu dominoval. Naštěstí jsme nakonec ubránili powerplay soupeře a bereme 3 body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Vít Daniel (Trenér): Dnešní zápas jsme si prohráli sami žalostnou koncovkou. Na každý gol se strašně nadřeme...Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:50 Zlín to zkouší v šesti.
58:37 GÓL Zlín Lions! 7:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica z trestného střílení (7:6)
58:08 Jílek zaspal na střídačce a chyběl při breaku hostí, ti k jeho štěstí break neproměnili.
56:47 Pekárek svojí velice nepřesnou rozehrávkou nabídl balonek hostům, ti nabídku nevyužili.
55:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #96 Marek Hauptmann (7:5)
54:55 Vyloučen hráč #18 Matěj Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
52:50 GÓL Zlín Lions! 6:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica z trestného střílení (6:5)
52:23 Konečná desetiminutovka nabírá na tempu.
50:01 Hra je nyní nahoru dolu, ovšem nepřesnosti na obou stranách zamezují větším šancím.
47:08 Zlín drží Vinohrady v zámku.
44:17 Urbánek si nyní spletl barvu dresů a svojí příhrou poslal Zlín do šance, tu ovšem Zlínští neproměnili.
42:57 GÓL Zlín Lions! 6:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (6:4)
42:57 Zlín je zatím více při chuti a daří se jim stahovat skóre.
42:12 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #38 Adam Rek, asistoval #15 Václav Čeček (6:3)
40:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #18 Richard Kellenberger (6:2)
40:59 Ouředníček si před odkrytkou brankou nejdříve musel narazit s brankovou konstrukcí, až poté konečně skóroval.
40:15 Zlín opět začal třetinu výrazně aktivněji než Vinohrady, tentokrát z toho ovšem branka nebyla.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Kristián Moudrý družstva Zlín Lions
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #96 Marek Hauptmann (5:2)
37:32 Vodica nyní na mantinelu udělal z Jílka kužel, ovšem následnou šanci neproměnil.
37:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #89 Jonáš Obermann (4:2)
37:19 Vinohrady bleskově využívají přesilovou hru.
37:09 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Valůšek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:42 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #12 Matěj Klímek (3:2)
34:42 Nádherná střela Holiše končí za zády Vítka.
33:26 Zlín nyní tlačí Vinohrady.
32:19 Další nebezpečnou šanci Zlína Vítek likviduje.
28:38 Po špatné rozehrávce Hauptmana šel Zlín do přečíslení, to ovšem nevyužilo.
28:20 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
26:49 Zlín je nyní aktivnějším týmem a na Vítkovu branku líta střela za střelou.
25:31 Nebezpečná standartní situace Zlína nekončí brankou.
22:43 Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
22:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #92 Jakub Pekárek (3:1)
20:25 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #87 Adam Jiříček (2:1)
20:25 Zlín nastoupil do druhé třetiny lépe než Vinohrady a snížení na sebe nenechalo dlouho čekat.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
18:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák bez asistence (2:0)
16:32 Jílkovu fatální chybu v rozehrávce nedokázali Zlínští potrestat.
15:40 Čečkova dobře umístěná pumelice zápěstím udělala Vítkovi velké potíže, ten tak musel vytáhnout krásný zákrok.
13:20 Dobře zformovaná obrana Zlína nyní Vinohrady k ničemu nepouští.
10:50 Nebezpečná akce Zlína skončila těsně mimo brankovou konstrukci domácích.
10:30 Hauptmanova krosová náhrovka našla Obermanna, ten však ve velké šanci neskóroval.
08:20 Urbánek svým lobem trefuje jen břevno branky hostí.
08:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #63 Filip Ouředníček, asistoval #12 František Jílek (1:0)
05:25 Miroslav Řehák dostal dar od Urbánka v podobě přihrávky do prázdné branky, ovšem jeho střela skončila vysoko za brankou hostí.
05:04 Kellenberger v ložené šanci neproměnil.
02:20 Vinohrady vstoupily do utkání s větší chutí do ofenzívi než Zlín, avšak nepřesnosti v koncovce zatím nepřinesli branku.
01:00 První střelecký pokus hostí neudělal brankáři domácích větší problém.