59
  • 59 58:41
    Torpedo

SOKOLI Pardubice - Torpedo Havířov 8:6
branky: 3. Adam Černý, 12. Tomáš Belej, 38. Ondřej Machatý, 39. Lukáš Drahný, 41. Petr Kvasil, 47. Tomáš Macháček, 50. Adam Cibere, 51. Petr Kvasil - 6. Tobiáš Zipser, 11. Matěj Pezda, 12. Vojtěch Petřík, 15. Vojtěch Petřík, 19. Samuel Řezáč, 24. Ondřej Urbančík; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Filip Neumann; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Matějka 14 - Vojtěch Vilím 12; po třetinách: 2:5, 2:1, 4:0
60:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Fantastická první třetina v nás vyvolala pocit uspokojení. Byť jsme si v šatně řekli, že potřebujeme udržet koncentraci a nebláznit, kluci si bohužel nedali říct. Pardubice se ve 3. třetině dostaly do laufu a spadlo jim tam vše co vystřelili. Výborně rozehraný zápas dovést do této fáze opravdu mrzí. Musíme se z toho oklepat a zítra plnit stanovené cíle po celý zápas. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Komentář domácích Paar Jarmil (Vedoucí): Dnešní utkání jsme první dvě třetiny absolutně neplnili pokyny které jsme si řekli v šatně a takový výkon nesmíme opakovat. 3 třetinu hodnotíme pozitivně kde jsme byli produktivní a drželi jsme balónek. nZítra musíme předvést diametrálně odlišný výkon. n Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:25 Domácím se málem nevyplatila zdržovací taktika.
58:41 Timeout Torpedo Havířov
57:13 Ševeček se hnal do zakončení, jeho střela byla zblokována.
56:25 Pek se unáhlil se zakončením, které mu navíc hrubě nevyšlo.
55:10 Další přesilovku pro Pardubice. Zbytečné vyloučení hráče hostů.
54:48 Vyloučen hráč #13 David Křižák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
53:40 Teď pasaž s velkým držením míčku Pardubic, které stupňují tempo. Pomohlo jim také stažení hry na 2 formace.
50:56 Pardubice nejenže otočily průběh zápasu, dokonce navyšují vedení.
50:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 8:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #44 Lukáš Drahný (8:6)
49:22 Malátek rozehrál volný úder na Cibereho, a ten trefil přesně střelou přes ruku. Pavučiny vymeteny.
49:21 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #4 Adam Cibere, asistoval #73 Max Malátek (7:6)
46:35 Hanousek poslal vzdušnou přihrávku na Macháčka, ten se dostal výběhem na střed odkud zakončil k tyčce.
46:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #48 Tomáš Hanousek (6:6)
46:11 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #52 Tomasz Grycz.
45:18 Šance Machatého ze středu poloviny Havířova.
44:15 Hra se nám rozproudila, částečně díky bubnu v hledišti, ale hlavně kvůli aktivitě domácích.
42:41 Hráč Havířova mylně rozehrál volný úder, ale ten měli mít domácí.
40:18 Sokoli začínají dobře, Kvasil ze středu snižuje.
40:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:6
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
38:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (4:6)
38:41 Rychlá akce po ose Belej-Drahný. Druhý jmenovaný trefil přesně nad nohu brankáře.
37:30 Míček se dostal k Machatému na střed, který napodruhé zamířil přesně.
37:29 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #20 Adam Černý (3:6)
36:46 Mrowiec je podruhé vyloučen za stejnou věc, což mu rozhodčí nezapomněli zdůraznit.
36:45 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
33:31 Fanouškům domácích se zatajil dech, Cibere zablokoval přihrávku, nicméně míček šel za branku tesně kolem tyčky.
31:05 Do zakončení se prodral Kvasil, trefil brankáře v rozkleku.
30:46 Rychlá "tahovka" skoro z půlky, domácí brankář Matějka je ale pozorný.
29:56 Domácí se snaží o snížení, leč chybá tam lepší finální fáze.
27:37 Tentokrát se uvolnil Machatý na středu, brankář opět pozorný.
27:02 Po pár výměnnách míčku střílel Černý, brankář vyrazil maskou.
25:40 A nyní mají přesilovku domácí. Podaří se jim snížit?
24:48 Rychá kombinace "přihraj a běž" mezi Machatým a Belejem. Gól z toho nepadnul.
23:34 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #19 Matěj Pezda (2:6)
23:34 První šanci Havířov ještě nevyužil. Následně rychle vyřešená situace 2v1 na malém prostoru.
21:28 Hosté ztratili míček na vlastní polovině, dali příležitost Pardubicícm. Ujec ovšem volil střelu místo přihrávky, a byl z toho jen blok hostů.
20:38 Rozehrávka Pardubic teď psotrádá přesnost.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
18:28 Řezáč našel skulinku v postoji brankáře přízemní střelou.
18:27 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč z trestného střílení (2:5)
18:27 Rozhodčí nařizují trestné střílení pro hosty.
14:04 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (2:4)
14:04 Hosté navyšují vedení. Táhlá střela skoro od půlky hřiště. Nicméně přesná, jak se říká "20 nad led".
12:11 Malátek rozjel protiútok 3v2, jenže k zakončení pak nedošlo, míček skončil v rohu hříště.
11:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #57 Ondřej Machatý (2:3)
11:27 Řezáč našel skulinku přízemní střelou.
11:03 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #52 Tomasz Grycz (1:3)
11:03 A další branka pro Havířov. Petřík prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
10:08 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #58 Jan Chmiel (1:2)
10:08 Torpedo rychle využívá početní výhodu. Přihrávka od mantinelu na vrchol a střela z první.
09:53 Vyloučen hráč #73 Max Malátek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
08:55 Tvrdý souboj na středu hřiště, nicméně vše v rámci pravidel, a všichni pokračují ve hře.
05:02 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #11 Samuel Řezáč (1:1)
05:02 Domácí špatně pohlídali hráče po volném úderu na obranné polovině, a Havířov trestá zaváhání.
04:25 Volný úder pro domácí z nebezpečné pozice na středu poloviny hostů. Bez nebezpečného zakončení.
03:30 Teď už na míčku Sokoli.
03:06 Havířov si připravujeme postupný útok.
02:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #60 Michal Jeřáb (1:0)
02:05 Adam Černý posílá domácí do vedení po přesné přihrávce Jeřába.
01:05 První šance domácích, ale pouze do brankáře Havířova.