• 52 51:31
    4
    Vojtěch HONZÁK

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 3:8
branky: 31. Jonáš Obermann, 43. Jakub Pekárek, 49. František Jílek - 7. Lukáš Suk, 20. Adam Klusoň, 22. Marek Zapletal, 24. Jáchym Eliáš, 27. Jáchym Eliáš, 34. Jakub Vařecha, 42. Marek Zapletal, 51. Adam Klusoň; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1 + Vojtěch Honzák 4:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Trojan 37 - Vítek Pospíchal 35; po třetinách: 0:2, 1:4, 2:2
60:00 Komentář domácích Paštika Marek (Trenér): Zasloužená výhra hostů, pokud chceme v této soutěži hrát důstoujnou roli, musíme se zlepšit ve všem. Samozřejmě gratulujeme soupeři a jdeme se připravovat na další zápas.
60:00 Komentář hostů Fiala Marek (Trenér): Z naší strany ne příliš povedené utkání především ve hře na útočné polovině - víme na čem pracovat ale očekávám od hráčů větší snahu a soustředění v tomto ohledu tak, aby jsme to na čem pracujeme chtěli víc přenášet do hry. Soupeři díky za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 18:16
51:31 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2+2 minuty za sekání
50:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #4 Lukáš Suk (3:8)
48:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 František Jílek, asistoval #11 Marek Honzák (3:7)
42:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek, asistoval #18 Richard Kellenberger (2:7)
41:41 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:7)
40:22 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou
40:00 Střely ve 2. části: 13:18
33:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (1:6)
30:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #18 Richard Kellenberger (1:5)
26:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (0:5)
23:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #89 Michal Horák (0:4)
21:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #6 Marek Zapletal, asistoval #89 Michal Horák (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (0:2)
06:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #4 Lukáš Suk, asistoval #6 Marek Zapletal (0:1)
01:42 Vyloučen hráč #56 Tadeáš Rataj družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za špatné střídání