59
  • 59 58:50
    Štíři

FBC Štíři Č. Budějovice - SK Meťák České Budějovice 9:7
branky: 7. Jaroslav Studenovský, 16. Vojtěch Fišer, 21. Matyáš Cuřín, 24. Roman Sedlák, 28. Vojtěch Prokop, 50. Matyáš Cajthaml, 50. Vojtěch Basík, 52. Vojtěch Prokop, 56. Vojtěch Basík - 5. Filip Pírka, 6. Tomáš Bezpalec, 10. Tomáš Bezpalec, 10. David Tomeš, 34. Tomáš Bezpalec, 38. Filip Pírka, 39. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Petr Holeček - Petr Stejskal; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 38 - Daniel Švec 38; po třetinách: 2:4, 3:3, 4:0
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Zase prospaná první třetina, potom zlepšení po příchodu ze šatny, následně uspokojení a zase problémy, abychom si opět uvědomili, jaká cesta vede k vítězství. Dneska proti včerejšku mnohem florbalovější zápas. Teď uvidíme, jestli byl náš poslední v sezoně.
60:00 Komentář hostů Pírka Filip (Trenér): První třetina byla z naší strany nejlepší. V druhé a třetí třetině jsme bohužel vyrobili hodně chyb v obraně. Děkuji našim klukům za odehranou sezónu.
60:00 Střely ve 3. části: 19:16
59:18 Hosté hrají bez brankáře
58:50 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 9:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #78 Vojtěch Fišer (9:7)
53:34 Meťáku neúoprosně utíká šance na vyrovnání
51:32 Štíři se rozjeli a nepouští meťák k zádné akci
51:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (8:7)
49:43 Timeout SK Meťák České Budějovice
49:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #26 Damián Drefko (7:7)
49:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:7)
47:34 Tomeš teď jen smutně pozoruje hru z trestné lavice a doufá v pevnou obranu hostů
46:24 Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
45:10 Fišer leží na zemi poté co sám netrfil prázdnou branku
44:16 místo míčku teď do branky zalétl Pírka
42:50 Štíři se zuby nehty snaží o vyrovnání
40:12 Smůdek neudržel emoce a nechává svůj tým hrát v oslabení
40:11 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:01 První buly vyhrávají domácí
40:00 Střely ve 2. části: 13:17
39:46 Standartní situace domácích v brance nekončí a skóre se nám nemění
38:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (5:7)
37:01 Meťák si zásluhou Pírky bere vedení zpět na svojí stranu
37:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (5:6)
33:46 Atmosféra by se dnes v hale dala krájet , fanoušci vytváří oboum týmům úžasnou atmosféru
33:02 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (5:5)
32:40 Smůdek měl teď šanci vyrovnat , domácí zachránila tyčka
30:56 Kočka teď vyslal střelu pro brankáře nechytatelnou , bohužel pro hosty trefila pouze tyčku
28:31 Z branky meťáku se stala střelnice , je jen otázkou času , kdy se domácím snaha vyplatí
27:50 Fanynky Meťáku jsou dnes šestým hřáčem na hřišti , svůj tým celý zápas hlasitě podporují a za každou nespravedlnost poctivě a hlasitě potrestají
27:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #58 Vojtěch Basík (5:4)
25:52 Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:39 Štírům se začíná více dařit a nepouští meťák vůbec na míček
23:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Roman Sedlák, asistoval #58 Vojtěch Basík (4:4)
22:40 Kouč domácích asi v šatně zuřil , domácí hrají jako vyměnění a je jen otázka času , kdy se jim podaří vyrovnat
21:30 Kaňák teď ukázal co v něm je a vychytal samostatný únik Pírky
20:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #58 Vojtěch Basík (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 15:12
17:56 Humpál si teď krásně obešel dofka , na dva další obránce byl však krátký
15:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #92 Jáchym Peprný (2:4)
14:34 Vyloučen hráč #93 Jan Duda družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
14:01 balónek létá z jedné strany na druhou , rozhodčí má ruku nad hlavou a značí vyloučení hostů
11:15 Meťák zrychluje svou hru a snaží se o další navýšení rozdílu
09:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #34 David Tomeš, asistoval #80 Tomáš Příhoda (1:4)
09:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (1:3)
08:48 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
07:45 Fišer krásně vyslal Smudka , branka z toho bohužel pro domácí nebyla
06:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #24 Samuel Starčevský (1:2)
06:27 Ostřelování branky Meťáku pokračuje
05:35 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:2
04:56 po menším souboji máme k vidění na trestné číslo 7 a 31
04:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
03:43 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
03:43 Vyloučen hráč #7 Matyáš Křivský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
02:54 Štíři jsou více na balónku , branku hostí však bránkář bezchybně kryje
00:57 První akce domácích , ale hostující brankář nepochybyl a drží čisté konto
00:01 První buly vyhrávají domácí