5:3
    Ondřej BALÝ
    (Cipra)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Ústí 5:3
branky: 7. David Biněda, 30. Marek Fuchs, 34. Pavel Jendrichovský, 42. Filip Cipra, 58. Ondřej Balý - 13. Martin Hrabánek, 17. Marek Kadlec, 43. Tadeáš Weber; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 0:6; využití: 0:0; diváků: 104; zásahy brankářů: Šimon Staněk 15 - Vojtěch Pražák 24; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme museli celý zápas tvořit a dobývat pevnou obranu soupeře. Díky aktivitě jsme si vysloužili i množství přesilovek, ve kterých jsme dneska byli tropický. Jsem moc rád, že dneska bereme body, i kvůli místnímu oddílu, který svou práci dělá skvěle a dnes to podpořil jednak skvělým pořádáním a druhak to podpořili tachovští odchovanci v našem dresu parádním výkonem v domácím prostředí. Děkuji také soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Stummer David (Vedoucí): Dnes od nás strašně nezodpovědný výkon. 6 naprosto zbytečných vyloučení, které nám brali síly, což bylo strašně znát směrem dopředu.  Pyrrhovo vítězství je, že jsme je dokázali odbránit. Pokud budeme hrát takhle nezodpovědně i příští týden, tak pro nás sezóna končí. Zápas se lámal ve druhé třetině, kdy jsme na pár minut vypadli naprosto ze zápasu a nebyli jsme schopni si vypomoct a plnit taktické pokyny, což nás nakonec stálo vítězství. Dneska výborný Vojta v bráně. Děkujeme soupeři a fanklubu, který nás na tento víkendový trip přijel podpořit. Máme na čem v týdnu zapracovat před play-off.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
60:00 Rozhodčí ukončili utkání. Slávie vítězí nad Ústí 5:3
57:50 Ústí zkouší hru v šesti.
57:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #85 Filip Cipra (5:3)
57:23 Balý zvyšuje skóre na 5:3
54:40 Staněk předvedl neskutečný zákrok a chytá Webrovu střelu.
52:32 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #16 Tadeáš Weber.
52:32 Ústí neproměňuje trestné střílení.
51:42 Ústí hraje v plném počtu
49:36 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
49:36 Slávie hraje dvouminutovou přesilovku.
47:40 Ústí překonalo hru ve třech bez obdržené branky
46:40 Ústí stále odoláva Slávistickému tlaku
45:19 Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
45:19 Ústí hraje ve třech
44:04 Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zvedání florbalky
44:04 Slávie jde do přesilové hry.
42:59 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber bez asistence (4:3)
42:59 Ústí využívá Slávistické chyby a snižuje skóre.
41:45 Velkou šanci Slávie chytá Pražák
41:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #18 Matyas Tykal (4:2)
33:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 Pavel Jendrichovský, asistoval #85 Filip Cipra (3:2)
33:39 Slávie se ujímá vedení.
30:15 Slávie drží Ústí pod tlakem
29:41 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (2:2)
29:41 Slávie vyrovnává utkání.
27:15 Ústí v plném počtu
26:25 Fuchs opět trefuje pouze tyč
25:15 Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
16:26 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #76 Marek Kadlec, asistoval #63 Jan Dobosz (1:2)
16:26 Ústí zvyšuje skóre v oslabení.
15:18 Slávie opět hraje přesilovku
15:01 Vyloučen hráč #65 Matěj Hruštinec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
12:36 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #9 Tomislav Matějka (1:1)
12:02 Slávie neustále tlačí na golmana Ústí
11:51 Ústí opět v pěti
09:51 Vyloučen hráč #55 Lukáš Plechatý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
09:51 Slávie si zahraje přesilovku.
07:50 Slávie kombinuje na vlastní polovině
06:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #70 David Lácha (1:0)
05:50 Weber zkouší golmana Plzně
00:00 Úvodní buly pro Ústí