4:6
    Michal VÁCLAVÍK
    ()

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Liberec 4:6
branky: 13. Jan Tomaško, 18. Adam Dvořák, 39. Jan Tomaško, 45. Petr Heřmánek - 29. Štěpán Sázavský, 40. Ondřej Cejnar, 41. Michal Blažek, 47. Jakub Horník, 54. Lukáš Dolejš, 60. Michal Václavík; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Matěj Habart 29 - Werner Hartig 16; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Chtěli jsme prověřit naše síly a to se myslím povedlo. Soupeř naší útočné hře dlouho vzdoroval. Především netrefování zařízení a výborně chytající brankář nám dělali velké problémy. Síla týmu se ukázala když jsme nejvíce potřebovali. Jsem rád za tuto tečku za skvělým víkendem. Všichni jsme si to užili. Díky divákům, soupeři a klukům za super zápas. n
60:00 Komentář domácích Plocha Zdeněk (Vedoucí): Dnes jsme chtěli lídra soutěže co nejvíce potrápit, skvělý golman, důsledná defenziva a i kvalita v útoku nám umožnila hrát s Libercem o body až do závěrečných minut. Děkuju klukům za nasazení a kvalitní výkon. Těšíme se na play-off a děkujeme soupeřům a divákům za hezká zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:15
59:08 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Michal Václavík bez asistence (4:6)
57:48 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
53:03 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #77 Michal Václavík (4:5)
48:10 Hosté hodně tlačí domácí a snaží se prodrat do jejich branky.
46:58 GÓL FBC Liberec! 4:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #77 Michal Václavík (4:4)
45:32 Situace v hale se začíná více vyostřovat.
44:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #45 Martin Schorník (4:3)
40:40 Hosté začínají třetinu golem.
40:39 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Michal Blažek, asistoval #28 Matěj Stránský (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:11 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #77 Michal Václavík (3:2)
38:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #30 Jan Tomaško, asistoval #45 Martin Schorník (3:1)
36:21 Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:58 Milevsko hráli pěknou přesilovku, bohužel neskorovali.
30:56 Vyloučen hráč #42 Jakub Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
28:35 Hosté zaútočili a poprvé se prosadili.
28:34 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #20 Štěpán Sázavský, asistoval #12 Michal Blažek (2:1)
27:00 Do hry vstoupili osobní souboje a hráči více pressují.
22:11 Začátek druhé třetiny začíná pomaleji.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
17:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #7 Patrik Novotný (2:0)
12:34 Po dlouhém přetahování vstřílí Došwich první gol tohoto utkání.
12:33 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #30 Jan Tomaško, asistoval #5 Filip Prokop (1:0)
07:40 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #7 Patrik Novotný.
05:18 Hra se zklidnila. Došwich se více drží na míčku.
00:58 Dnešní zápas začíná opravdu rychle. Týmy rychle útočí a snaží co nejdříve o bod.