20:3
    Matyáš FLEKL
    ()

Florbal Chomutov - FBC Česká Lípa 20:3
branky: 3. Tomáš Podubecký, 9. Marek Pleskač, 14. Filip Nevšímal, 15. Adam Martin, 16. Filip Nevšímal, 17. Jan Holovej, 20. Martin Jeníček, 21. Marek Pleskač, 22. Adam Manas, 27. Martin Šulaj, 29. Marek Pleskač, 36. Marek Pleskač, 37. Martin Pretl, 37. Tomáš Podubecký, 38. Hubert Hais, 47. Marek Pleskač, 53. Marek Pleskač, 54. František Tadeáš Kubík, 54. Adam Manas, 55. Hubert Hais - 34. Jakub Trepeš, 44. Václav Drahoš, 57. Matyáš Flekl; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Leština 12 - Milan Švajcr 51; po třetinách: 7:0, 8:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Bocian Martin (Trenér): Utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Soupeři děkujeme za zápas. Chci poděkovat i našim hráčům za základní část a těšíme se na soupeře, který si nás zvolí do play off.
60:00 Komentář hostů Kopta Petr (Trenér): Soupeř byl kvalitně připravený. Hrál stále v pohybu a to nám dělalo problémy. Ve třetí třetině ale kluci zjistili, že když budou hrát stejně do šancí se také dostanou a hráli jsme celkem vyrovnanou třetinu, ve které jsme měli i dost šancí. Děkuji soupeři za zápas a přeji mu hodně štěstí do playoff.
60:00 Střely ve 3. části: 21:7
59:01 Hraje se poslední minuta 3. třetiny.
58:27 Manas netrefuje odkrytou bránu.
56:00 GÓL FBC Česká Lípa! 20:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #37 Matyáš Flekl z trestného střílení (20:3)
55:51 Manas oskoušel reflexi golmana hostů.
54:44 Tejnor byl před Leštinou, ten zasahuje.
54:08 GÓL Florbal Chomutov! 20:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Hubert Hais, asistoval #51 Adam Martin (20:2)
53:29 Jeníček stál přímo před golmanem a trefil ho do břicha.
53:13 GÓL Florbal Chomutov! 19:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #42 Filip Nevšímal (19:2)
53:02 GÓL Florbal Chomutov! 18:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #21 Martin Šulaj (18:2)
52:47 GÓL Florbal Chomutov! 17:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #87 Martin Jeníček (17:2)
52:24 Podubecký měl odkrytou bránu, ale nesedla mu střela a tak z toho nic nebylo.
50:45 Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
50:45 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování
50:24 Hráč hostů Ngo neproměnil samostatný únik na bránu.
49:45 Pretl přestřeluje bránu.
49:16 Timeout Florbal Chomutov
47:48 Manas trefil z otočky připravený blok.
46:35 Pro Chomutovského golmana Leštinu je dnešní zápas odpočinkový, hra se odehrává na polovině hostů.
46:03 GÓL Florbal Chomutov! 16:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #92 Tomáš Urban (16:2)
44:38 Podubecký vystřelil, golman hostů včas zareagoval.
43:29 GÓL FBC Česká Lípa! 15:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #37 Matyáš Flekl (15:2)
43:29 Drahoš vystřelil z otočky, míček lízl tyčku a vleťel do brány.
41:29 Kubík se dostal až před golmana, míček mu střelil do břicha.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 33:4
39:01 Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:35 Podubecký trefuje blok hostů.
37:11 GÓL Florbal Chomutov! 15:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Hubert Hais, asistoval #41 Marek Pleskač (15:1)
36:54 Tejnor sám před Chomutovskou bránou, ale ujel mu míček.
36:32 GÓL Florbal Chomutov! 14:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #5 Adam Manas (14:1)
36:10 GÓL Florbal Chomutov! 13:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #91 Matěj Dolejší (13:1)
35:48 GÓL Florbal Chomutov! 12:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #19 Jan Holovej (12:1)
33:56 GÓL FBC Česká Lípa! 11:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Jakub Trepeš, asistoval #21 Jan Zátka (11:1)
33:56 Hosté se konečně po třiceti třech minutách prosazují.
32:31 Hennrich střílel z půlky, míček skončil na hrudi golmana hostů.
31:38 Šnobr střelil mimo bránu a tak se golman nemusel ani namáhat.
28:38 Pretl se před bránou otočil i s míčkem o 180 stupňů, golman tam však nechal nohu.
28:16 GÓL Florbal Chomutov! 11:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #51 Adam Martin (11:0)
26:32 GÓL Florbal Chomutov! 10:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj bez asistence (10:0)
25:15 Holovej z velkého brankoviště strefuje tyč.
24:46 Nevšímal si dojel až k bráně, střelil mimo bránu.
24:27 Timeout FBC Česká Lípa
24:02 Dolejší střílí na bránu, golman nastavuje helmu.
22:11 Nevšímal vystřelil po zemi k tyči, golman hostů byl připravený na vše.
21:34 GÓL Florbal Chomutov! 9:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #21 Martin Šulaj (9:0)
20:13 GÓL Florbal Chomutov! 8:0
20:13 Chomutov po přestávce hned vlítl na hosty.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 17:4
19:22 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #41 Marek Pleskač (7:0)
19:22 Jeníček nahazoval do útočné poloviny a se štěstím míček skončil v bráně.
19:01 Hraje se poslední minuta 1. třetiny.
18:08 Hennrich nahrával z rohu na Ibla, tomu nahrávka, ale nesedla a tak se skóre neměnilo.
16:25 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #87 Martin Jeníček (6:0)
16:08 Holovej zazmatkoval v obranné polovině, vše poté, ale napravil.
15:47 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #20 Tomáš Hennrich (5:0)
14:34 Hostující Drahoňovský běžel na bránu, ale Šulaj ho nenechal projít dál.
14:02 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #41 Marek Pleskač (4:0)
13:40 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
12:38 Tempo zápasu zatím stanovuje Chomutov.
11:28 Domácí Martin odzbrojil hostujícího hráče u mantinelu, ale neprosadil se.
09:24 Hosté se třemi rychlými nahrávkami dostali na útočnou půlku, Leština se nenechal vykolejit.
08:23 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
07:27 Manas po nahrávce od Nevšímala trefil helmu gólmana Lípy.
05:56 Flek střílel z otočky, trefil Pleskačovu botu.
04:30 Chomutovský Ibl měl naběhnuto na gól, míček přeletěl bránu.
02:06 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #20 Tomáš Hennrich (1:0)
00:59 Dolejší na půlce zachytil nahrávku hostů, zkusil vystřelit, ale střela skončila v bloku hostů.
00:01 Úvodní buly 1. třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov