7:13
    Jan DOBOSZ
    ()

FbC Plzeň - Florbal Ústí 7:13
branky: 18. Adam Denisov, 28. Jan Baštýn, 41. Robin Papírník, 48. Vítek Vyčíchlo, 51. Vítek Vyčíchlo, 56. Jan Šik, 56. Jan Baštýn - 7. Jan Vondruška, 9. Martin Hrabánek, 10. Matěj Hruštinec, 20. Jan Tůma, 26. Tadeáš Weber, 28. Jan Dobosz, 41. Jan Vondruška, 45. Tadeáš Weber, 53. Štěpán Malý, 53. Theodor Huber, 54. David Janovský, 57. Jan Dobosz, 58. Jan Dobosz; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Filip Beran 22 - Vojtěch Pražák 25; po třetinách: 1:4, 1:2, 5:7
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes od nás velmi dobře odehrané dvě třetiny, ale ve třetí jsme dostali soupeře do hry a to z důvodu neplnění věcí, které jsme si řekli a které nám fungovali v prvních dvou třetinách. Každopádně jsme rádi za vítězství. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dneska šílený zápas, vůbec nevím jestli jsme dneska chtěli vyhrát. Občas jsme se snažili nadechnout a vrátit do zápasu, nicméně rozdíl už byl moc velký. Jsem rád, že jsme odešli ze zápasu bez zranění.  nZítra musíme být lepší po všech stránkách.
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
57:50 GÓL Florbal Ústí! 7:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz bez asistence (7:13)
56:51 GÓL Florbal Ústí! 7:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #55 Lukáš Plechatý (7:12)
56:02 Sobek trefuje gólmana
55:29 GÓL FbC Plzeň! 7:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (7:11)
55:07 GÓL FbC Plzeň! 6:11
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik, asistoval #58 Matěj Sobek (6:11)
53:55 Bohužel nestíhám psát co se odehrává na hřišti, celá 3. třetina je vyhrocená
53:22 GÓL Florbal Ústí! 5:11
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský (5:11)
52:34 GÓL Florbal Ústí! 5:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #65 Matěj Hruštinec (5:10)
52:18 GÓL Florbal Ústí! 5:9
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #16 Tadeáš Weber (5:9)
50:01 GÓL FbC Plzeň! 5:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (5:8)
49:55 Timeout FbC Plzeň
48:53 Vyčíchlo našel Mrvíka před brankou, ten ale střílí opět mimo branku
47:57 Vyčíchlova střela mezi nohama zajistila už jen 4 brankovou ztrátu
47:50 GÓL FbC Plzeň! 4:8
46:50 Pražák si zapisuje další krásné zákroky
44:26 GÓL Florbal Ústí! 3:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #76 Marek Kadlec (3:8)
44:06 Sobek bude mít po dnešním zápase hromadu modřin, jelikož neustále padá jako jablko ze stromu
42:47 Musím podotknout, že Beran dnes 100%
41:57 Šik zkouší střelu bekhendem, bohužil mimo branku soupeře
40:56 GÓL FbC Plzeň! 3:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #67 Robin Papírník, asistoval #17 Jan Šik (3:7)
40:41 GÓL Florbal Ústí! 2:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:7)
40:01 Buly pro domácí tým
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
38:42 Tak se nezadařilo...
36:31 Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:31 Opět tu máme přesilovou hru domácího týmu, snad se zadaří
35:42 V přečíslení Vondruška a Weber, míjí Vondruška míček
34:01 A máme tu opět hru 4 na 4
32:58 Vyloučen hráč #67 Robin Papírník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
32:58 Vyloučen hráč #65 Matěj Hruštinec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
32:30 Hostující tým bohužel opět nevyužívá přesilovou hru
30:15 Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
28:45 Sobek našel Šika před brankou soupeře, ten ale střílí mimo
27:51 A konečně se Baštýnovi zadařilo..
27:50 GÓL FbC Plzeň! 2:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (2:6)
27:48 Kimmer nádherně zabránil Baštýnově střele
27:15 Kaas bohužel propadl v obraně a tudíž tu máme další gól
27:02 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #33 Jan Vondruška (1:6)
25:44 GÓL Florbal Ústí! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #63 Jan Dobosz (1:5)
25:30 Sobek výborně zabránil střele
23:38 30 vteřin si užijeme hru 4 na 4
23:37 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vysoká florbalka
23:37 Beran dnes v bráně opravdu září
23:22 Domácí zatím neuvyužili přesilovou hru
22:06 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:00 První střelu této třetiny otevřel Sobek, bohužel mimo branku soupeře
20:01 Buly pro hostí
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:59 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:4)
19:10 Mrvík má dneska opravdu smůlu, jeho střely míří neustále mimo síť
17:36 Konečně tu máme první gól domácího týmu
17:35 GÓL FbC Plzeň! 1:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov bez asistence (1:3)
16:35 Mrvík z půlky hřiště strefuje brankáře
14:20 Domácí tým pokouší střely ze všech stran, které zatím nekončí v brance hostí
12:05 Vyčíchlo sám před brankou, bohužel trefuje brankáře
10:34 Pozoruhodná dominance Ústí jak ve fyzické tak v technické formě
09:49 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Matěj Hruštinec, asistoval #33 Jan Vondruška (0:3)
08:51 Matějka nevyužil přímé přihrávky a jeho střela mířila mimo branku soupeře
08:23 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #33 Jan Vondruška (0:2)
07:17 Mrvík teď využil volného míčku před brankou hostů, bohužel trefuje brankářovu nohu
06:45 Varta obehrává dva hráče a střílí opět nad branku
06:23 Po rychlém presu tu máme první gól hostujícího týmu
06:17 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #76 Marek Kadlec (0:1)
04:48 Ústí mnohem odhodlanější na míčku
03:58 Janovský na Vyčíchla, který střílí do brankáře
03:14 Kaas střílí nad branku soupeře
02:23 Domácí tým se dostal k první střele, bohužel mimo branku
01:40 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
00:58 Na míčku zatím hostí
00:01 Úvodní buly pro domácí tým