11:7
    Jan BRÄUER
    (Mucha)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FD Teplice 11:7
branky: 4. Jakub Šedivý, 6. Jakub Šedivý, 18. Jakub Šedivý, 19. Adam Baxa, 19. Matěj Švácha, 20. Tobiáš Franc, 32. David Lácha, 38. Jakub Šedivý, 38. David Biněda, 43. David Biněda, 52. Michal Fuchs - 8. Vojtěch Bratschaedl, 17. Lukáš Mucha, 19. Marek Sochor, 30. Marek Sochor, 40. Vojtěch Bratschaedl, 50. Jan Bräuer, 59. Jan Bräuer; rozhodčí: Nikola Staňková - Marek Schober; vyloučení: 2 + Matyas Tykal OS:3; využití: 2:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Patrik Urban 19 - Vít Jablonský 45; po třetinách: 6:3, 3:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme byli dobří ve vytváření brankových příležitostí, proměňování už bylo výrazně slabší. K tomu se přidala i mnohdy naivní a nepozorná obrana a je z toho taková přestřelka. Díky soupeři za utkání
60:00 Komentář hostů Mühlfait Martin (Trenér): Dneska jsme odehráli dobrý zápas. Škoda jen zbytečných chyb v rozehrávce a ještě větší škoda neproměněných šancí. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 19:8
58:57 GÓL FD Teplice! 11:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #89 Jan Bräuer, asistoval #24 Lukáš Mucha (11:7)
55:53 Tresty a vyloučení se ve třetí třetině neustále rojí. Tentokrát se opět provinily Teplice.
55:52 Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
55:10 Díky několika vynikajícím zákrokům Urbana domácí oslabení přežili bez inkasovaného gólu.
53:08 Po provinění Cipry mají hosté možnost zahrát si další přesilovku.
53:07 Vyloučen hráč #85 Filip Cipra družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
51:25 Těsně před koncem vyloučení proměňují domácí i svou druhou přesilovku.
51:24 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 11:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #79 David Biněda (11:6)
49:27 Po proměněné přesilovce si budou muset hosté odehrát další oslabení.
49:26 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za bránění ve hře
49:11 GÓL FD Teplice! 10:6
48:24 První přesilovou hru zápasu si zahrají také hosté.
48:23 Vyloučen hráč #18 Matyas Tykal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň - osobní trest
48:23 Vyloučen hráč #18 Matyas Tykal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
45:25 Střelu Šváchy vytáhl Jablonský svým zatím nejlepším zákrokem zápasu.
44:29 Další tvrdý, ale čistý souboj v podání Machačného.
42:58 Povedeným gólem využívají domácí přesilovku.
42:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 10:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #45 Michal Fuchs (10:5)
41:37 První trest zápasu si odpykají hosté, zejména Olexa.
41:36 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za zvedání florbalky
40:57 Po faulu hostů si mohou domácí zahrát chvíli výhodu v šesti.
40:06 Třetí třetinu začínají po vyhrané buly na míčku domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 18:10
39:55 Hosté ještě jednou na závěr druhé třetiny skórují.
39:54 GÓL FD Teplice! 9:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #77 Samuel Olexa (9:5)
37:56 Slavie opět odskakuje díky dvoum posobějdoucím gólům do většího vedení.
37:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #97 Tobiáš Franc (9:4)
37:51 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (8:4)
37:13 Akci domácích nedokázal dovést do góloveho konce ani Švácha, ani Fuchs.
35:37 Po rychlé rozehrávce zakončoval Biněda, jeho střelu Jablonský vyrazil.
34:02 Další Láchova střela prošla Jablonskému mezi nohama, míček se však odkutálel těsně vedle tyčky.
32:00 Lácha se po dlouhém výhozu Urbana dostal sám před golmana hostů a při zakončení se nemýlil.
31:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #20 Patrik Urban (7:4)
29:52 GÓL FD Teplice! 6:4
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor bez asistence (6:4)
28:38 S Baxovým pokusem z otočky neměl Jablonský problém.
26:42 Po ztrátě míčku se před brankou domácích ocitl osamocený Mucha, ten však přestřelil.
24:37 Michalu Fuchsovi sjel před odkrytou bránou hostů míček z čepele.
23:18 Skvělý obranný zákrok Machačného.
21:56 Dopředu byl dlouhou přihrávkou vyslán Mucha, Urban ale jeho únik vychytal.
20:32 Jako první se v druhé třetině dostal do zakončení Švácha, jeho střela ale byla zblokována.
20:00 Střely v 1. části: 19:8
19:21 Góly stále přibývají. Domácí odskakují po přesné střele France na rozdíl tří branek.
19:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #70 David Lácha (6:3)
18:43 Po gólové přestřelce si Slavie odnáší dvoubrankové vedení.
18:42 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #36 Marek Fuchs (5:3)
18:14 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor, asistoval #11 Jiří Říha (4:3)
18:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #79 David Biněda (4:2)
17:08 Šedivý zkompletoval svůj hattrick.
17:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #45 Michal Fuchs (3:2)
16:38 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #87 Marek Sochor (2:2)
14:01 První lajna domácích vymýšlí zajímavé kombinace, vždy schází pouze přesná finální přihrávka či zakončení.
12:50 Olexa se pokusil střílet z první, branku domácích ale netrefil.
11:42 Střela Rappa z půlky gólem neskončila.
09:53 Na obou stranách neproměněné šance - ze Slavie minul po kombinaci branku Michal Fuchs, z hostů to byl Drobný.
07:50 První větší šance Teplic v tomto zápase a hosté z úniku proměňují.
07:49 GÓL FD Teplice! 2:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (2:1)
07:14 Střelu Fuchse brankář hostů vyrazil, v zápětí Rapp minul z předbrankového prostoru.
05:27 Stejní hráči, kteří se postarali o první gól zápasu, vedení domácích i navyšují.
05:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
04:48 Tykal se pokusil o přihrávku před branku, míček však jen proletěl brankovištěm.
03:02 Domácí otevírají krásnou kombinací stav utkání.
03:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
02:53 Po další střele domácích zazněla za zády Jablonského tyč.
01:39 Dobrý návrat Löwyho.
00:51 Jako první se k zakončení dostal Švácha, střela však byla sražena mimo hřiště.
00:01 Úvodní buly pro hosty.