0

1

3.

Florbal Chomutov - FBC DOŠWICH MILEVSKO 4:5pn
branky: 33. Jan Holovej, 34. Marek Pleskač, 39. František Tadeáš Kubík, 47. Martin Šulaj - 8. Matěj Mikeš, 15. Matěj Dolejší, 17. Jan Tomaško, 57. Petr Dvořák, N Adam Dvořák; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 5, Jakub Fiala 19 - Matěj Habart 38; po třetinách: 0:3, 3:0, 1:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #5 Adam Manas , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #30 Jan Tomaško , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #41 Marek Pleskač , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #32 Adam Dvořák a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč #84 František Tadeáš Kubík , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
59:19 Timeout Florbal Chomutov
56:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (4:4)
56:12 Vyloučen hráč #6 Martin Šnobr družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
46:39 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #7 Martin Pretl (4:3)
43:07 Vyloučen hráč #62 Petr Heřmánek družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:26 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #21 Martin Šulaj (3:3)
33:47 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #93 Hubert Hais (2:3)
32:23 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #41 Marek Pleskač (1:3)
26:42 Vyloučen hráč #7 Patrik Novotný družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
16:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #30 Jan Tomaško, asistoval #93 Vojtěch Kodad (0:3)
14:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Vlastní branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší (0:2)
07:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #66 Eduard Chalupa (0:1)