8:10
    Lukáš MUCHA
    (Bräuer)

FD Teplice - FBC Štíři Č. Budějovice 8:10
branky: 6. Jan Veselý, 18. Marek Sochor, 22. Marek Sochor, 24. Samuel Olexa, 46. Lukáš Mucha, 50. Marek Sochor, 58. Vojtěch Bratschaedl, 59. Lukáš Mucha - 17. Patrik Matys, 23. Vojtěch Fišer, 30. Tomáš Dofek, 31. Vojtěch Fišer, 34. Roman Sedlák, 37. Vojtěch Basík, 45. Roman Sedlák, 47. Jáchym Peprný, 49. Roman Sedlák, 51. Tomáš Dofek; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 18 - Petr Vitoň 36; po třetinách: 2:1, 2:5, 4:4
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): V první přestávce jsme si ujasnili, jestli hrajeme týmový, nebo individuální sport, a jelikož to hráči pochopili, šel náš výkon nahoru a otočili jsme skóre. Při vedení 10:6 jsme se bohužel vrátili do módu první třetiny a opět to drhlo. Jsme rádi za 3 body, ale šlo hrát dneska mnohem líp.
60:00 Komentář domácích Podlucký Pavel (Trenér): Dneska dobře odehraná 1. třetina, pak totální výpadek v 2. třetině a marná snaha to dohnat v poslední části zápasu. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 20:6
58:48 GÓL FD Teplice! 8:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #89 Jan Bräuer (8:10)
57:26 GÓL FD Teplice! 7:10
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl bez asistence (7:10)
57:26 Bratschaedl střílí z otočky a je z toho krásný gól
57:00 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
54:14 Muchova dorážka se nepovedla a trefil se do brankáře
50:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #21 Jakub Šuster (6:10)
49:59 GÓL FD Teplice! 6:9
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor, asistoval #24 Lukáš Mucha (6:9)
48:47 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Roman Sedlák z trestného střílení (5:9)
47:27 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
46:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #58 Vojtěch Basík (5:8)
45:45 Vyloučen hráč #94 Jan Veselý družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
45:21 GÓL FD Teplice! 5:7
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (5:7)
45:21 Krásná dorážka Muchy končí gólem
44:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Roman Sedlák, asistoval #21 Jakub Šuster (4:7)
42:00 Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #87 Marek Sochor.
42:00 Vyloučen hráč #87 Marek Sochor družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
36:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík bez asistence (4:6)
35:54 Olexa si krásně obehrává Budějovického hráče, prihrává na Veselého, ale ten se do míčku netrefuje
33:17 Timeout FD Teplice
33:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #3 Roman Sedlák, asistoval #27 Dominik Březina (4:5)
32:13 Bratschaedl střílí do brankáře
30:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (4:4)
29:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #65 Tomáš Dofek, asistoval #3 Roman Sedlák (4:3)
27:57 Březina obehrává Teplické hráče, nabírá rychlost a střílí, balónek jde ale mimo
26:25 Střela Peprného z dálky letí do brány, ale Kratochvíl chytá a gól z toho není
23:28 GÓL FD Teplice! 4:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #89 Jan Bräuer (4:2)
22:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer bez asistence (3:2)
21:14 GÓL FD Teplice! 3:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor bez asistence (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 13:12
18:59 Překrásná přihrávka Muchy na Sochora, ale Sochor střílí vedle
17:33 GÓL FD Teplice! 2:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor bez asistence (2:1)
16:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Patrik Matys, asistoval #7 Matyáš Křivský (1:1)
16:32 Rychlou střelu Strouhala Kratochvíl vyráží
12:58 Rejcha střílí, ale cinkla jen tyčka
12:43 Šuster se snažil vystřelit z dálky, ale střela mu moc nevyšla
07:26 Střelu Budějovických hráčů vyráží Teplický brankář hlavou
05:16 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #94 Jan Veselý, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (1:0)
05:16 Krásná akce Teplických hráčů před bránou končí brankou
03:47 Krásná klička Sochora, kterou se dostává k bráně, ale gól nedává
02:18 Šuster střílí, ale Bratschaedl blokuje
01:12 Krásná střela Teplic
00:00 Úvodní buly pro Teplice