8:1
    Aleš VLACH
    (Dobosz)

Florbal Ústí - FD Teplice 8:1
branky: 3. Jan Dobosz, 19. Marek Chroustovský, 20. Jan Vondruška, 25. Aleš Vlach, 48. Vilém Vrzala, 50. Lukáš Plechatý, 50. Tadeáš Weber, 60. Aleš Vlach - 20. Samuel Olexa; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 3 + Marek Kadlec 4:2; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 19 - Vít Jablonský 36; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes podobné utkání jako včera, kdy první třetina byla dobrá, ve druhé jsme se přizpůsobili soupeři a přestali hrát naší hru a ve třetí třetině došlo ke zlepšení a hlavně se nám konečně povedlo vstřelit v zápase více branek. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Mühlfait Martin (Vedoucí): Dnes jsme se nevyrovnali soupeři fyzicky, prohrávali jsme, až na výjimky, osobní souboje a totálně nás zradila koncovka. S jedním vstřeleným gólem se prostě nevyhrává.Jedeme dál se sbíráním zkušeností v 1. lize Gratuluji soupeři a díky divákům
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
59:39 Domácí hráli ve čtyřech proti šesti a i tak zvládli zaskórovat
59:07 GÓL Florbal Ústí! 8:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #21 Matěj Dobosz (8:1)
58:29 Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
57:14 Dobosz si po dlouhé době sáhnul na balónek
55:22 Hostím se nedaří zíkat míček, domácí jsou lídry zápasu
51:34 Domácím nebyl uznaný gól za vysokou hokejku
50:30 Timeout FD Teplice
50:29 Ústí obdarovalo Teplice dalšími góly a hostím se snižují šance na výhru
49:58 GÓL Florbal Ústí! 7:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #33 Jan Vondruška (7:1)
49:47 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #55 Lukáš Plechatý, asistoval #67 Jan Simeon Kimmer (6:1)
47:02 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #2 Vilém Vrzala, asistoval #73 Ondřej Hubka (5:1)
45:30 Za mě je dnes v nejlepší formě, za domácí Huber a za hostující Tychler
43:03 Teplice hrají v pressu, hra nabírá na obrátkách
41:52 Teplice vlítli do třetí třetiny, Dobosz už se v té bráně jen tak nudit nebude
40:00 Střely ve 2. části: 8:3
38:18 Domácí předvedli výborné oslabení, kde pomalu měli i více střel, než Teplice
35:18 Ústí v oslabení jsou držiteli balonku
34:07 Veliká šance pro Teplice
34:06 Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2+2 minuty za hrubost
31:39 Přesné a prudké ... takové jsou nahrávky Hubera
30:50 Výborně sehrávky domácích, ale teplická obrnaa výborně brání
29:44 Vondruška nasadil nadprůměrný sprint a utelk Frolíkovi
28:01 Výborně přesná dlouhá nahrávka od Bratschaedla na Veselýho, ale do zakončení se už nedostal
25:23 Dobosz předvedl výborný výhoz na Vlacha, aspoň jde vidět, že domácí jsou výborný i v oslabení
24:54 Teplice začali dusit Ústí
24:52 GÓL Florbal Ústí! 4:1
24:23 Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:46 Macák předvedl hodně nepřesnou střelu
21:50 Jablonský neuvěřitelně drží svůj tým, nebá jeho, tak skóre domácích je o dost vyšší
21:30 Ústí stále na míčku
20:00 Střely v 1. části: 19:4
19:50 Zajímavá první třetina nám končí
19:38 GÓL FD Teplice! 3:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (3:1)
19:25 GÓL Florbal Ústí! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #63 Jan Dobosz (3:0)
19:15 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
18:42 Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:42 Sólová akce Chroustovského byla odměněna gólem
18:09 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský bez asistence (2:0)
17:39 Domácí začali dělat spoustu chyb, hostí se jich nebojí využít
16:44 Macák hraje hodně na těl, což se mu vyplácí
15:56 Neskutečný Chroustovský, ale hostující brankář kryje
13:38 Ústí přehrává hostující, ale Teplice mají výbornou obranu, tudíž se Ústí nedokáže dostat do zakončení
10:48 Trefené břevno od Vrzaly
09:25 Technicky zdatný Vlach si z teplických hráču dělá kuželky
08:32 Opět skvělá sólová akce od Rejchy, ale jeho tvrdá střela byla vyblokována Kimmerem
07:40 Výborně vymyšlená akce od Bratschaedla
05:13 Výborný Kocaj se dostal sólovou akcí do zakončení, ale Dobosz v bráně byl  připraven
04:41 Ústí je aktivní přesilovce, nedávají Teplicím nic zadarmo
04:15 Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
03:25 Na hostujcím týmu jde vidět, že chtějí každý míček a hrají na 100%
02:52 Ústí se dostalo po druhé k míčku a hned spadl gól
02:19 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #48 Marek Chroustovský (1:0)
01:20 Matějka vytvořil první střelu domácích
00:32 Zahajovací buly vyhrálo Ústí, ale po špatné nahrávce Dobosze se Teplice zmocňují míčku a okamžitě zakončují