• 56 55:28
    4:5
    (Bräuer)

FD Teplice - Florbal Ústí 4:5
branky: 8. Vojtěch Bratschaedl, 14. Jan Bräuer, 39. Marek Sochor, 56. Marek Sochor - 8. Theodor Huber, 13. Jan Dobosz, 20. Jan Dobosz, 46. Matěj Macák, 47. Theodor Huber; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 2 + Vojtěch Bratschaedl 4:2; využití: 0:2; diváků: 123; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 36 - Vojtěch Pražák 28; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Podlucký Pavel (Trenér): Velmi dobrý zápas s kvalitním soupeřem. Ve vyrovnaném výkonu nám chyběla trocha štěstíčka. Děkujeme a těšíme se na zítra.
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes od nás výborně odehraná první třetina, kde jsme měli dostatek šancí abychom šli do druhé třetiny s větším náskokem, ale bohužel se nám to nepodařilo. Druhá třetina byla špatná, mysleli jsme si, že to půjde samo a přesvědčili jsme se o tom, že musíme hrát celý zápas stejně. Třetí třetina byla opět výborná. Nejvíce nás trápí koncovka, protože dát 5 branek z 50 střel je strašně málo, mohli jsme zvítězit větším rozdílem, ale je to každý zápas to stejné. Každopádně jsme rádi za výhru. Děkuji soupeři za utkání a také pořadatelům a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
59:02 Hráči Teplic hezky zablokovali nahrávku Ústí a jdou na útočnou polovinu.
57:39 Jde do tuhého, otočí to Teplice nebo to skončí výhrou Ústí?
55:28 GÓL FD Teplice! 4:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #87 Marek Sochor, asistoval #89 Jan Bräuer (4:5)
55:26 Duo Sochor a Bräuer skóruje, krásný zákrok!
54:30 Frolík poslal pěknou nahrávku na Olexu, ten mu vrací.
53:51 Polák předvedl pěknou kličku.
52:25 Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:25 Ústí v oslabení, vyloučen Huber.
51:38 I zákroky Pražáka jsou chválihodné!
51:08 Kratochvíl hezky kryje bránu Teplic!
49:51 Krásný náběh Malého.
46:01 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #63 Jan Dobosz (3:5)
46:01 Huber a Dobosz předvedli pěknou akci, další gól pro Ústí.
45:25 GÓL Florbal Ústí! 3:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #9 Tomislav Matějka (3:4)
45:25 Ústí zakončuje v přesilovce a je tam gól!
44:10 Teplice hru v oslabení zvládli hezky přenést na útočnou polovinu.
43:21 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2+2 minuty za hrubost
43:20 Teplice v oslabení.
42:20 Dobosz si hezky získal míček.
41:06 Bratschaedl dnes předvádí pěkné kličky.
40:11 Tychler získal míček pro Teplice.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:39 Mucha hezky obral hráče Ústí o míček.
38:20 Branka Teplic ještě víc vyhecovala hráče Ústí, jsme zvědavi na třetí třetinu.
38:05 GÓL FD Teplice! 3:3
38:05 Sochor nádherně zakončil, vyrovnáno pro Teplice.
37:00 Ostrý souboj u mantinelu, míček pro Ústí.
35:33 Tychler si hezky vyjel na útočnou polovinu, bohužel ztrácí míček.
34:00 Druhá třetina je též dost vyrovnaná a zatím ještě nepadla žádná branka.
33:00 Ústí si v obraně hraje s míčkem a snaží se vymyslet jak ho dostat k bráně Teplic.
31:30 Obrana Teplic zachytila míček, Teplice přesunuli hru k bráně hostů.
28:00 Matějka předvedl hezkou střelu, která bohužel brankou neskončila.
27:08 Obrana Teplic je pro tuto chvíli perfektní.
20:03 Míček pro Ústí.
20:00 Střely v 1. části: 11:19
19:52 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #55 Lukáš Plechatý (2:3)
18:18 Zápas je zatím celkem dost vyrovnaný.
17:01 Propracovaná rozehra Teplic bohužel neskončila gólem.
13:59 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #89 Jan Bräuer, asistoval #24 Lukáš Mucha (2:2)
13:59 Branka pro Teplice, Mucha hezká asistence.
12:16 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #73 Ondřej Hubka (1:2)
12:16 Úspěšné zakončení Ústí.
11:20 Bratschaedl hezky zablokoval střelu Ústí.
07:46 Rychlá odezva Ústí, krásně zakončil Huber.
07:46 GÓL Florbal Ústí! 1:1
07:26 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #68 Vojtěch Bratschaedl, asistoval #24 Lukáš Mucha (1:0)
07:26 První branka Teplic, vstřelil Bratschaedl.
07:00 Vyloučen hráč #7 Daniel Kocaj družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost
05:30 Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:55 Brauer až z obrany odpaluje míček vzduchem k bráně Ústí.
03:15 Bratschaedl vyloučen za nedovolenou vzdálenost.
03:15 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
02:44 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #92 Matěj Macák.
01:25 Krásná střela Bratschaedla, bohužel neproměněná.
00:55 Střelu Ústí krásně zablokoval golman Teplic.