(Basík)
  • 60 59:34
    Štíři

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC Česká Lípa 7:5
branky: 3. Vojtěch Fišer, 12. Dominik Březina, 16. Matyáš Cajthaml, 25. Vojtěch Prokop, 49. Samuel Starčevský, 57. Vojtěch Prokop, 60. Vojtěch Fišer - 10. Martin Tejnor, 16. David Sedláček, 22. Jan Zátka, 23. David Sedláček, 28. Samuel Vacek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:3 + Oliver Šulc 4; využití: 1:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 21 - Milan Švajcr 31; po třetinách: 3:2, 1:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Jsme rádi za výhru, ale rodila se těžce. V momentech, kdy jsme hráli týmově, jsme soupeře jasně přehrávali a měli šance, jakmile se přepnuli na indivduální režim "každý si dáme gól" tak to byla tragédie. Děkuji soupeři za vstřícnost při domluvě na pozdějším čase utkání
60:00 Komentář hostů Staněk Karel (Trenér): Dneska jsme dlouho sahali po bodech. Vyšla nám skvěle druhá třetina, ale ve třetí nám už bohužel docházely síly. Přesto chci svým hráčům poděkovat, že celý zápas odmakali na 110%. Soupeři gratuluji a všem hezký večer.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:34 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (7:5)
59:00 Probíhá poslední minuta tohoto zápasu.
58:23 Timeout FBC Česká Lípa
58:23 Hosté zkouší hru bez golmana.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty této třetiny.
56:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #78 Vojtěch Fišer (6:5)
56:08 Štíři po nevyužité přesilovce dali nečekaný gol.
55:13 Štíří se snaží využít přesilovou hru.
54:01 Vyloučen hráč #16 Jiří Drahoňovský družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
49:12 Česká Lípa si pomáhá ke hře fauly!
48:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (5:5)
47:12 Česká Lípa hopdně blokuje střely.
46:51 Hra je velice vyrovnaná.
43:49 Česká Lípa pálí,ale brankář ze Štírů krásně chytnul do rukou a Lípa nedává gol.
42:48 Štíři pálí a bum tyčka.....
41:51 Štíři agresivně pálí a snaží se dát gola, ale neúspěšně.
40:55 Začátek zápasu začal hned vyloučení týmu hostí.
40:51 Bully vyhráli Štíři.
40:32 Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
60:00 Konec této třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:59 Štíři měli šanci na gol, ale neproměnili.
39:47 Diváci pilně fandí a čekají na gol.
39:00 Probíhá poslední minuta této třetiny.
38:55 V posledních minutách je zápas pořád napjatý.
38:22 Probíhají poslední 2 minuty 2. třetiny.
38:01 Štíři se usídlili u brankoviště České Lípy.
37:55 Štíři nevyužili přesilovku
35:21 Štíři se snáži využít 4 minutovou přesilovku.
33:54 Vyloučen hráč #7 Oliver Šulc družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za hrubost
27:18 Hráči České Lípy hrají velice agresivně a zuřivě proti Štírům.
27:05 GÓL FBC Česká Lípa! 4:5
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Samuel Vacek, asistoval #37 Matyáš Flekl (4:5)
26:33 Štíři se snáží dát gol.Ale neúspěšně.
26:08 Zápas je velice vyrovnaný.
24:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #24 Samuel Starčevský (4:4)
24:20 Vyloučen hráč #19 Vít Rachač družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
22:38 GÓL FBC Česká Lípa! 3:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 David Sedláček, asistoval #21 Jan Zátka (3:4)
21:08 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #7 Oliver Šulc (3:3)
20:00 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 10:7
15:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:2)
15:03 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
11:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #78 Vojtěch Fišer (2:1)
09:10 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor, asistoval #27 Jindřich Jásek (1:1)
03:44 Omlouváme se za nepsáni komentářů z důvodu rozbité časomíry.
02:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0