• 59 58:18
    2
    David JANOVSKÝ

FbC Plzeň - Florbal Chomutov 3:7
branky: 4. Vojtěch Mrvík, 14. Jiří Levý, 50. Jiří Levý - 23. Filip Žižka, 27. Tomáš Hennrich, 33. Martin Jeníček, 36. Martin Šulaj, 42. Matěj Dolejší, 43. Adam Martin, 58. Martin Jeníček; rozhodčí: Václav John - Adam Hofhansl; vyloučení: 4:3; využití: 2:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Filip Beran 32 - Lukáš Kopecký 26; po třetinách: 2:0, 0:4, 1:3
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Dnes po delší době náročné utkání proti aktivnímu soupeři. V první třetině jsme se trápili v koncovce, ale obraz naší hry se zlepšoval. Ve druhé části přišly i branky. Celkově jsem s výkonem v dnešním utkání spokojen, je dobrým základem do dalších zápasů. Díky soupeři, rozhodčím i divákům za dnešní utkání.
60:00 Komentář domácích Täuber Jaromír (Trenér): Bohužel máme malou schopnost reagovat na vývoj utkání. Zároveň se často vlastní vinou dostáváme do emočního kolotoče, který nás obvykle rozhodí natolik, že nejsme schopni rozhodovat ani jednoduché situace. Soupeři děkuji za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
59:00 Máme tu poslední minutu zápasu.
58:18 Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
57:47 Domácí zkouší hru bez golmana.
57:06 GÓL Florbal Chomutov! 3:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček bez asistence (3:7)
56:46 Na míčku stále spíše Chomutov.
55:32 Domácí v plných.
54:53 Zatím žádná významnější přesilovková akce.
53:20 Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
53:10 Štěstí zkouší také Nový.
52:51 Janovský na svůj gól stále čeká, doufáme, že se dočká.
52:11 V tuto chvíli to vůbec nevypadá, že by chomutovští hráli přesilovku. Na míčku Plzeň, Kaas se vrací do hry.
51:15 Šik v úniku, Kopecký připraven.
50:56 Souček blokuje Kubíkovu střelu z první.
50:10 Vyloučen hráč #49 Štěpán Kaas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
49:39 GÓL FbC Plzeň! 3:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #51 Vojtěch Mrvík (3:6)
49:00 Krátká hra 5 na 3 ovoce nepřinesla.
48:28 Vyloučen hráč #19 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
48:15 Pleskač dvakrát odmítl úplně odkrytou plzeňskou bránu.
47:44 Plzeňští drží přesilovkové rozestavění a zkouší střílet, co to jde.
46:41 Vyloučen hráč #51 Adam Martin družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
46:18 Šik trefuje pouze chomutovskou tyčku.
44:55 Sobek vyrolován přes mantinel, trest z toho však žádný neplynul.
42:57 Plzeňská hra se ve druhé a třetí třetině naprosto liší od té, kterou předváděla ve třetině první. Výsledek tomu také odpovídá.
42:11 GÓL Florbal Chomutov! 2:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin bez asistence (2:6)
41:04 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší bez asistence (2:5)
40:27 Na míčku Chomutovští a hned zkouší střílet.
40:00 Střely ve 2. části: 5:17
39:00 Poslední minuta před námi, Denisov se snaží do šatny trošku upravit skóre.
37:32 Souček nolookem posílá přihrávku za sebe, akce se z toho však žádná bohužel nepovedla.
35:14 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #6 Martin Šnobr (2:4)
33:20 Chomutovští chytili slinu a ovládají hru.
32:10 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #87 Martin Jeníček, asistoval #51 Adam Martin (2:3)
31:41 Beran opět vynikající zákrok.
31:02 Hájek v sumo zápase s Fišerem.
30:01 Mrvík opět v gólové šanci.
29:20 Do zápasu se poprvé podíval také Ehm a hned zblokoval chomutovskou střelu.
28:20 Hennrich backhandem Beranovi přímo do středu břicha.
26:19 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #87 Martin Jeníček (2:2)
25:52 Varta blokuje Jeníčkův pokus.
24:01 Horké chvíle u plzeňské branky. Stále však držíme gólový náskok.
22:25 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #25 Adam Fišer (2:1)
22:03 Blecha střílí vysoko nad.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:00 Poslední minuta třetiny je před námi.
17:53 Janovský opět zkouší, bohužel stále marně. Dnes se mu daří, gól by si určitě zasloužil.
16:56 Janovský projel celé hřiště, ale Neskutečný save Kopeckého! Tleskala celá hala.
14:56 Baštýn chtěl vystřelit, fyzicky mu v tom však zabránil Dolejší.
13:54 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #58 Matěj Sobek (2:0)
12:45 Hájek sám přes celé hřiště, Kopecký připraven.
10:53 Plzeň první oslabení ustála, opět se hraje v plném počtu.
10:39 Beran dnes v bráně zatím čaruje!
09:44 Chomutov má míček pod kontrolou, Kubík pálí, ale Beran chytá.
08:50 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Mrvík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:16 Mrvík ostřeluje chomutovskou obranu.
05:18 Pleskač prověřil Beranovu pozornost.
04:24 Janovský odmítl chomutovskou prázdnou bránu.
03:35 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #7 Jiří Varta (1:0)
03:18 Domácí přesilovku příliš nevyužívají, ke střele se však dostal Chomutov.
01:49 Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
01:10 Pomalé úvodní tempo, kdy se hra často přerušuje.
00:01 Úvodní buly pro hosty.