9:6
    Petr HEŘMÁNEK
    (Hejný)

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 9:6
branky: 3. Jakub Šedivý, 9. Michal Fuchs, 16. Filip Cipra, 17. Marek Fuchs, 26. Matěj Švácha, 37. Tobiáš Franc, 40. David Lácha, 50. Matěj Švácha, 52. Adam Baxa - 22. Jakub Trojáček, 36. Filip Prokop, 39. Jakub Trojáček, 44. Patrik Novotný, 49. Adam Dvořák, 59. Petr Heřmánek; rozhodčí: Marek Schober - Filip Martinkovič; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Patrik Urban 18 - Adam Hejný 37; po třetinách: 4:0, 3:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér): Byli jsme dnes velmi dobří v přechodové fázi a ve vytváření gólových příležitostí. V proměňování už méně, ale na tom má zásluhu i skvěle chytající brankář hostů. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Škoda první třetiny kde jsme ztratili podle mého názoru skoro celý zápas. Pak už jsme srovnali tempo, podařio se i skórovat, ale soupeř si nás stále držel s odstupem. Díky klukům a soupeřovi za zápas a mimořádné poděkování za péči Bareše při zranění našeho hráče.
60:00 Střely ve 3. části: 18:9
58:13 Propadnutí Cipry a následný gól Milevska znamená zatím pouze kosmetickou úpravu skóre, pochvalu zaslouží ovšem golman Hejný, který si připisuje asistenci.
58:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #1 Adam Hejný (9:6)
57:13 Rychlostní vlak Fuchs málem přivezl další gól do branky Milevska.
55:25 Tygřím skokem teď Urban zkrotil skákající míček a v poklidu rozehrál.
53:29 Milevští přežili oslabení bez úhony a mohou tak zatím aspoň teoreticky pomýšlet na otočku zápasu, na kterou jim však mo času již nezbývá.
51:30 Výhodu jednoho muže v poli navíc si vyzkouší i domácí celek.
51:29 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
51:03 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 9:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #63 Tomáš Mastný (9:5)
49:07 Po bleskové rozehrávce Michala Fuchse se prosazuje Švácha, kterýmu nedělalo větší problém dopravit míček do poloodkryté branky.
49:06 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 8:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (8:5)
48:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #62 Petr Heřmánek (7:5)
47:34 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale žádné větší šance k vidění nejsou.
43:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #77 Matěj Mikeš (7:4)
43:19 Milevsko ukazuje, že rozhodně zbytek zápasu nehodlá vypustit. To potvrzuje i gól, kterým Novotný snižuje na 4:7 z pohledu Došwichu.
42:05 Baxovo projektil těsně míjí branku hostí.
40:47 Pohlednou akci Šedivého zhatil až golman Milevska reflexním zákrokem.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha, asistoval #97 Tobiáš Franc (7:3)
38:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #66 Eduard Chalupa (6:3)
36:54 Slavia znovu odskakuje svému soupeři na rozdíl čtyř gólů.
36:53 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #70 David Lácha (6:2)
35:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #6 Filip Prokop bez asistence (5:2)
34:06 Hra se nám teď trochu uklidnila což vyhovuje spíše domácímu mužstvu.
31:25 Za vteřinu dvanáct, tak blízko bylo Milevsko k dalšímu obdrženému gólu. Skákající balónek na brankové čáře odpálil jeden z hostujících hráčů.
25:49 Osa Švácha-Fuchs vyšla skvěle a první jmenovaný přidává už pátý gól Slavie.
25:48 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 5:1
23:48 Výtoč Binědy na osu hřiště zablokoval jeden z hráčů Milevska.
21:21 Přesilovku hráči Milevska zužitkovali během první minuty a Trojáček snižuje na rozdíl tří gólů.
21:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #32 Adam Dvořák (4:1)
20:51 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 15:7
17:00 Bratři Fuchsové nám znovu ukázali že Bluetooth mezi nima funguje na jedničku. Po skvělé tiki-taka akci za kterou by se nestyděla ani Barcelona zvyšují rozdíl skóre už na 4 branky.
16:59 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #45 Michal Fuchs (4:0)
15:22 Po gólu Cipry vede Slavie už o tři góly.
15:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #47 Matěj Švácha (3:0)
15:00 Tykal nám momentálě ukázal, že sebevědomí mu na hřišti rozhodně nechybí, riskantní klička před vlasní brankou mu vyšla a dostalo se mu tak zasloužené podpory ze střídačky.
12:10 Presing Slavie nebyl vůbec špatný, avšak po útočném faulu bylo rázem po nadějích na zisk míčku.
08:51 Po Ciprovo one-man show podél mantinelu dokázal zcela osamocený Fuchs na druhý pokus překnonat golmana Došwichu.
08:50 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #85 Filip Cipra (2:0)
05:35 Po vedoucím gólu Slavie můžeme sledovat vyrovnanou partii od obou družstev
02:58 Slavia se po necelých třech minutách hry ujímá vedení, Šedivého sřela do dolní poloviny branky se stala nechytatelnou pro golmana Milevska.
02:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #12 Martin Benda (1:0)
01:10 Domácí drží míček bezpečně na svých hokejkách a kombinují na své polovině.
00:01 Úvodní bule vyznělo lépe pro tým hostů.