• 60 59:32
    11:5
    (Tomaško)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - SK Meťák České Budějovice 11:5
branky: 3. Petr Heřmánek, 6. Petr Heřmánek, 28. Adam Dvořák, 29. Daniel Dolejš, 31. Daniel Dolejš, 38. Daniel Dolejš, 40. Adam Dvořák, 40. Daniel Dolejš, 47. Petr Heřmánek, 54. Matěj Duba, 60. Jakub Trojáček - 19. Jan Tomaško, 23. Filip Pírka, 25. Tomáš Bezpalec, 26. Tomáš Bezpalec, 60. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: Jan Korábek - Jan Lukáč; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Adam Hejný 6, Matěj Habart 8 - Daniel Švec 53; po třetinách: 2:1, 6:3, 3:1
60:00 Komentář hostů Pírka Filip (Trenér): V oslabené sestavě jsme podali bojovný výkon. Bohužel v druhé části zápasu nám soupeř gólově odskočil a zápas rozhodl. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Totální destrukce soupeře nám příliš nevoněla a asi ani nikoho moc nebavila. Jsem rád, že jsme i takovýto zápas zvládli. Máme 36 bodů, což je asi rekordní počet a jíá za to klukům obrovsky děkuju. Je za tím velká práce a zodpovědnost a příslib dobré budoucnosti. Všem fanouškům a přátelům klubu přejeme krásné Vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 18:6
59:32 GÓL SK Meťák České Budějovice! 11:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #47 Jan Tomaško (11:5)
59:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #62 Petr Heřmánek (11:4)
53:25 Domácí využili náhradníky a ti se předvedli golem pro jejich tým.
53:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #20 Jan Pištěk (10:4)
51:54 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
49:19 Oba týmy nyní hrají 4 na 4.
49:18 Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
49:18 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
49:05 Milevsko opět ve velké míře napadá branku hostů.
46:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #37 Jakub Trojáček (9:4)
44:34 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
44:07 Oba týmy začli poslední třetiny v plném tempu.
40:00 Střely ve 2. části: 32:9
39:28 Milevské rychlým tempem utíkají hostům ve skore.
39:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #66 Eduard Chalupa (8:4)
39:05 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (7:4)
37:32 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
37:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (6:4)
34:10 Došwich udržel oslabení a dále se snaží proměnit několik šancí.
31:20 Vyloučen hráč #65 Lubomír Silvestr družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka
30:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (5:4)
30:11 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Matěj Habart družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
28:09 Domácí nasadili tempo a vyrovnává skore.
28:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #62 Petr Heřmánek (4:4)
27:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #99 Petr Dvořák (3:4)
25:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (2:4)
24:07 Hosté vyrazili do útoku a na začátku druhé třetiny mění skore zápasu.
24:06 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (2:3)
22:37 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #47 Jan Tomaško (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 14:4
18:50 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško bez asistence (2:1)
15:08 Došwich stále obklopuje branku meťáku, ti se brání co jen to jde.
09:40 Hosté měli několik výjezdů na branku domácích. Ti je dokonale vyblokovali.
07:00 Došiwch skoroval dvěma brankami a drží hosty v pressu.
05:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (2:0)
02:14 Taktická nahrávka před branku hostů znamenala první gol domácích.
02:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
01:26 Hra začíná v pomalém tempu. Domácí si vyzkoušeli první střelu na branku.