• 54 53:28
    2
    Matěj MACÁK

Florbal Ústí - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:2
branky: 1. Marek Chroustovský, 11. Aleš Vlach, 21. Jan Vondruška, 25. Martin Hrabánek, 32. Tadeáš Weber, 44. Jan Dobosz - 3. Vojtěch Kodad, 17. Patrik Novotný; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 15 - Matěj Habart 18; po třetinách: 2:2, 3:0, 1:0
60:00 Rozhovory po utkání
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:28 Hosté se snaží ještě vytvářet tlak na branku, ale Ústí jim nedává nic zadarmo
58:20 Kodad měl obrovskou šanci před bránou, ale míček se mu odrazil od čepele vysoko nad bránu
57:40 Matějka přihrával zpozabrány před bránu a milevští obránci si míček málem srazili do vlastní brány
56:02 Milevským se nepodařila standartka a Ústí je na balonku
55:40 Habart vyskočil po odraženém míčku, ale do ruky se mu ho chytit nepodařilo a musel ho zachraňovat obránce
55:28 Domácí v plném počtu
54:45 Dobosz rukou vyráží nebezpečnou střelu
53:48 Vlach šel sám na bránu, ale přes golmana se nedostal
53:28 Vyloučen hráč #92 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:28 Máme tady i první ústecké oslabení
52:16 Chroustovský měl šanci backhandem, ale Habart nohou vyráží
51:11 Kodad se opřel o Doboszovu bránu až ji posunul
50:01 Novotný pálí za Doboszova záda, ale toho zachraňuje tyčka
49:32 Dolejš se opět pokusil vystřelit, ale střela mu sjela a končí na ústeckých florbalkách
48:49 Hosté v plném počtu
48:37 Polák nebezpečnou výtočí ohrozil branku hostí
47:58 Dolejš utekl s balonkem z obranného pásma a pokusil se vystřelit, bránu ale přestřelil
46:49 Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
46:49 Máme tady první přesilovku tohoto utkání pro Ústí, uvidíme jak se domácím podaří hru zvládnout
45:22 Chalupa také málem trefil došvihem hráče před sebou
43:50 GÓL Florbal Ústí! 6:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #29 Aleš Vlach (6:2)
43:19 Vlach zakončoval do prázdné brány, ale neskutečný Habart skáče a zabraňuje tak dalšímu inkasovanému gólu
42:12 Polákova střela končí zaseknutá mezi nohama milevského golmana, který byl na pár sekund zmatený z toho, zda má míček pod kontrolou
41:11 Vondruška opět prověřuje Habartovu připravenost
40:33 Vlach nahodil Doboszovi, ale míček končí pouze v rohu
40:01 Buly tentokrát pro Milevský kádr
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
39:56 Malému sjela nebezpečná střela z florbalky a došvihem málem trefil jednoho z milevských hráčů
39:07 Kadlec se na míčku probojoval až do druhého rohu hřiště a pokračuje ve hře nebezpečně dál
37:38 Vondruška nejdřív brutálně promáchl míček ve vzduchu a pak jej odkopl na druhou stranu
35:12 Kimmer dostal loket od Novotného, ale hraje neohroženě dál
32:28 Prokop zkoušel vytočenou přihrávku za sebe, ale přišel o míček díky pohotovému jednání ústeckých hráčů
31:20 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (5:2)
31:20 Weber skvěle propálil milevského golmana a Ústí se dostává do tříbrankového náskoku
30:28 Vrzala byl při běhu za míčkem podražen a končí na zemi
30:06 Malý jen o pár centimetrů přepálil bránu hostí
27:56 Vondruška se pokusil z mrtvého úhlu dát gól, ale trefil pouze boční síťku
26:32 Macák a jeho výtoče z poloviny opět ve hře
24:59 Dolejš se ze vzduchu pokusil vypálit do odkryté branky, ale pouze promáchl
24:18 GÓL Florbal Ústí! 4:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #39 Jan Samuel Polák (4:2)
23:52 Dobosz nebezpečnou střelou ohrozil milevskou branku
23:38 Trojáček měl míček pod kontrolou před ústeckou bránou, ale byl o něj obrán Hrabánkem, který si ho stáhl za bránu
23:13 Novotný hledal před bránou svého spoluhráče, ale přihrávku mu sebral Vondruška
22:32 Vrzala přihrál Matějkovi a ten se snažil jít do střely, ale bohužel se mu střela nevyvedla a míček končí v rohu
21:26 Plechatý nebezpečně vystřeili, ale ani z dorážky se mu nepodařilo dostat míček za Habartova záda
20:48 GÓL Florbal Ústí! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #48 Marek Chroustovský (3:2)
20:36 Vlach se pokusil o první střelu této třetiny z poloviny hriště, ale bránu netrefil
20:01 Buly znovu pro Ústí
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:58 Ještě dvě vteřiny před koncem třetiny vypálili hosté nebezpečnou střelu, ta ale letěla kousek vedle ústecké brány
18:58 Znovu Dobosz, tentokrát ze středu, ale pouze do bloku
18:15 Ze stejného úhlu jako Dobosz měl teď šanci i Kimmer, ale také mimo
17:35 Dobosz byl v obrovské šanci do prázdné branky, ale přestřelil a míček letí směrem na basketbalový koš
16:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #66 Eduard Chalupa (2:2)
15:00 Zvoní nám tu další tyčky za Habartovými zády
14:45 Polák vystřelil ze středu do Habarta a Vondruška dorážel, ale míček pouze ťuknul tyčky
13:53 Vondruška výtočí zkouší střílet na bránu, ale míček letěl pouze do banneru za bránou
13:18 Polák byl v souboji v rohu a srazil milevského hráče na mantinely
12:05 Malý prudkou střelou opět trefuje pouze blok milevských hráčů
10:30 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #33 Jan Vondruška (2:1)
10:30 Rozhodčími bylo signalizováno vyloučení na straně Milevska, Ústí ale mělo míček pod kontrolou a podařilo se jim zakončit za Habartova záda
09:12 Tůma dostal tělo od Sedláka a končí až u zábradlí
08:08 Vlach dostal nahrávku od Macáka a střílí, Habart ale svým tělem míček sráží do boční síťky
06:35 Dolejš si z ústeckých hráčů udělal kuželky a šel do střely. Naštěstí pro Ústí trefil pouze blok.
05:19 Macák vystřelil z půlky z výtoče, ale napálil to pouze do prvního hráče před sebou
03:43 Huber byl na útočné polovině obrán o míček a musel si ho zpět vybojovat v rohu
02:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #93 Vojtěch Kodad, asistoval #32 Adam Dvořák (1:1)
02:50 Dobosz měl míček skoro pod kontrolou, ale bohužel mu vypadl z ruky a Milevsko doráží
02:26 Vondruška se zpozabrány pokusil přihrát na gól, ale bohužel mu to nevyšlo a míček si musel ponechat za brankou
01:35 První pokus o střelu hostí zblokoval Jankovský
00:16 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #63 Jan Dobosz (1:0)
00:16 Po ani ne půl minutě skóre otevírá Chroustovský první střelou utkání
00:01 Buly pro domácí
00:00 Vítám všechny čtenáře u dnešního utkání. Minulý duel dopadl lépe pro Milevsko v poměru 7:5, uvidíme co nám přinese dnešní klání.