(Šuster)
  • 57 56:39
    4

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Plzeň 5:3
branky: 9. Karel Uhlíř, 29. Samuel Starčevský, 39. Vojtěch Fišer, 40. Vojtěch Basík, 57. Matyáš Cajthaml - 46. Vojtěch Mrvík, 52. Lukáš Joachimsthaler, 54. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Kamil Vraspír - Gerold Rachlinger; vyloučení: 2:3 + Adam Denisov 4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 26 - Filip Beran 21; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:3
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Dnes zápas hodně na morál, škoda úvodní části, ve které nám soupeř odskočil a ve třetí třetině již nebylo dostatek sil zápas otočit pro náš prospěch.  nDěkuji soupeři za zápas a klukům za "přežitý" víkend. Rychle uzdravit a v sobotu na derby.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Do ideálu to mělo daleko, ale oproti včerejšku až neuvěřitelné zlepšení. K tomu neskutečný Brábík, ve 3. třetině jsme se sice báli o výsledek, ale nakonec jsme to zvládli.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
56:39 Vyloučen hráč #69 Adam Denisov družstva FbC Plzeň na 2+2 minuty za hrubost
56:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #21 Jakub Šuster (5:3)
54:19 Plzen vytváří čím dál větší tlak na Štíry.
53:24 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (4:3)
51:23 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler bez asistence (4:2)
50:54 Timeout FbC Plzeň
48:18 Brankář Štírů předvádí výborné zákroky.
47:44 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #32 Vítek Vyčíchlo.
45:34 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #91 Patrik Hájek (4:1)
45:06 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
43:03 Plzen napadá co může.
40:02 Úvodní buly 3.třetiny vyhráli Štíři
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #92 Jáchym Peprný (4:0)
38:40 Vyloučen hráč #18 Jiří Levý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
38:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (3:0)
34:02 Štíři mají hodně šancí,ale neproměnují je
32:06 Vyloučen hráč #69 Adam Denisov družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
28:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #77 Patrik Matys (2:0)
26:03 Plzen ubránila oslabení.
24:03 Vyloučen hráč #91 Patrik Hájek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:06 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #58 Vojtěch Basík.
20:02 Úvodní buly 2.třetiny vyhrála Plzen
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:45 Štíři ubránili obě oslabení
16:25 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zvedání florbalky
15:37 Vyloučen hráč #77 Patrik Matys družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
15:17 Hra se přelévá ze strany na stranu
08:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #32 Karel Uhlíř bez asistence (1:0)
05:47 Plzen si vytvořilo slibnou šanci a brankář Štírů  Brabenec měl výtečný zákrok.
04:34 Štíři si vytvářejí hodně šancí,zatím je neproměnují
00:01 Úvodní buly vyhráli štíři