• 55 54:23
    2
    Jan ŠIK

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FbC Plzeň 8:6
branky: 1. Jakub Trojáček, 4. Petr Smazal, 7. Patrik Novotný, 21. Daniel Dolejš, 39. Lukáš Joachimsthaler, 44. Matěj Duba, 52. Matěj Duba, 53. Daniel Dolejš - 9. Jan Šik, 23. Jan Šik, 26. Adam Žežula, 33. Jiří Levý, 40. Adam Denisov, 53. Adam Denisov; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Kamil Vraspír; vyloučení: 2 + Jakub Trojáček 4:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Adam Hejný 19 - Petr Smazal 27; po třetinách: 3:1, 2:4, 3:1
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Klobouk dolů před klukama z dorostu kteří dneska zvládli 3 zápasy a všechny vítězně. Dneska až na 2 třetinu kdy jsme soupeře dostali po vlastních chybách do zápasu kvalitní výkon. Kluci předvedli sílu a odměnou jsou 3 body. Děkujeme divákům a soupeři přeji štastnou cestu domů. Lukášovi posíláme pozdrav do Švajcu a vzkaz ,že mise je splněna. Body zůstali DOMA!!!
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Co na to říct, 11 statečných dnes předvedlo zápas hodný 3 bodů. Po většině času utkání koncentrovaný výkon plný pozitivních emocí a šancí na obou stranách. Pozitivně se dnes předvedli kluci, kteří běžně speciální situace nehrají, i v závěrečné hře v šesti to nebylo špatné, jen ta koncovka..Osobka na Dolejše stačila pouze na 2+2.Dnes vyhrál šťastnější tým, nechali jsme tady vše. Díky soupeři za zápas a posílám zbytku týmu pozdravy na áčko.
60:00 Střely ve 3. části: 18:4
56:25 Domácí se všemi silami snažili udělit branku v přesilovce. Bohužel bezúspěšně.
54:23 Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:14 Hosté po timeoutu využívají hry bez golmana.
53:13 Timeout FbC Plzeň
52:23 Rychlé góly obou týmů opět zvedají skóre, ale prozatímní výherce se ale nemění.
52:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #72 Matěj Kolín (8:6)
52:18 GÓL FbC Plzeň! 7:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #98 Lukáš Joachimsthaler (7:6)
51:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #5 Daniel Dolejš (7:5)
49:50 Opět skvěle zahrané oslabení domácích.
47:48 Vyloučen hráč #72 Matěj Kolín družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
43:57 Po ospalém začátku 3. třetiny domácí skórují šestým gólem.
43:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #41 Matěj Duba, asistoval #45 Martin Schorník (6:5)
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
39:27 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #17 Jan Šik (5:5)
38:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Lukáš Joachimsthaler (5:4)
33:00 Domácí opět v oslabení. Snad bude stějně vydařené, jako minulé.
32:59 Vyloučen hráč #66 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
32:31 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #92 Adam Žežula (4:4)
31:13 Domácí výtěčně zvládli ubránit oslabení. Několikrát se i dostali do útoku.
27:11 Vyloučen hráč #37 Jakub Trojáček družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
25:02 Hosté opět skórují a dotahují rychle domácí.
25:01 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #92 Adam Žežula, asistoval #18 Jiří Levý (4:3)
22:51 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik bez asistence (4:2)
22:51 Hosté se opět dostávají do útoku a vstřílí další gól.
20:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #66 Eduard Chalupa (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 6:5
16:25 Oba týmy se snaží hrát čistě. Jejich hra je opravdu vyrovnaná.
09:48 Hosté se chopili míčku a zaútočili na branku Došwihu. Zatím neúspěšně.
08:15 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #17 Jan Šik, asistoval #58 Matěj Sobek (3:1)
06:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (3:0)
03:58 Hosté po těžké situaci před jejich brankou propustili míček do vlastní branky.
03:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #1 Petr Smazal (2:0)
00:32 Domácí začínají zápas prvním gólem.
00:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (1:0)