9:7
    Jan IBL
    (Tvrdek)

FBC Liberec - Florbal Chomutov 9:7
branky: 4. Ondřej Cejnar, 9. Jakub Horník, 14. Ondřej Cejnar, 20. Jakub Horník, 23. Filip Smutný, 25. Richard Mizera, 31. Ondřej Cejnar, 33. Jakub Horák, 48. Ondřej Čumpelík - 14. Vojtěch Grohol, 16. Matěj Dolejší, 24. Jan Ibl, 29. Adam Manas, 43. Matěj Dolejší, 55. Jan Holovej, 58. Jan Ibl; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Ladislav Láska; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Devátý 17 - Jakub Fiala 27; po třetinách: 4:2, 4:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Klucho Matěj (Trenér): Dnes se nemůžu zbavit dojmu, že jsme byli neproduktivní i přes fakt, že jsme dali 9 branek. Soupeřův brankář nás místy deptal. Jinak ale solidní výkon, který kalí snad jen poslední pětiminutovka, kde jsme vypadli z role. Dobrá zkušenost. Díky všem za utkání.
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): První polovina dnešního zápasu plná chyb a naivity. Ve druhé polovině zápasu jsme byli lepší a důraznější. Jsem spokojen s výkonem ve třetí třetině. Soupeř zaslouženě zvítězil, pro nás ale kvalitní utkání. A chci vyzdvihnout výkon Fialky v bráně. Díky i divákům a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:59 Velmi vyhrocené utkání končí vítězně pro domácí
59:50 Hennrichova střela do bloku
58:50 Chomutov v šesti bez golmana
57:59 GÓL Florbal Chomutov! 9:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #44 Martin Tvrdek (9:7)
57:02 Liberec ve třech
56:44 Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:44 Vyloučen hráč #22 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
55:04 Vyloučen hráč #44 Martin Tvrdek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
54:55 Hájek vyhrává vhazování
54:49 GÓL Florbal Chomutov! 9:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #5 Adam Manas (9:6)
54:07 Nádhernou akci Liberce dokázal chomutovský golman překazit
51:40 Novotný sám před brankou střílí pouze do golmana
51:05 Liberec v klidu na balonku
49:38 Timeout Florbal Chomutov
48:55 Urbanovy nahrávky a čtení hry jsou dnes krásné na pohled
47:25 GÓL FBC Liberec! 9:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #20 Štěpán Sázavský (9:5)
46:30 Urbanova krásná nahrávka před bránu zblokována
44:52 Groholova střela neměla golové parametry
43:47 Střela Dolejše do bloku
42:08 Liberec v plném počtu
42:17 GÓL Florbal Chomutov! 8:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší bez asistence (8:5)
41:10 Dolejš krásná individiální akce na půlce Chomutova
40:28 Chomutov na balonku
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:59 Vyloučen hráč #35 Richard Malý družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
39:13 Chomutov pod tlakem
37:49 Urban míjí prázdnou bránu
36:55 Čermák uklidňuje hru
35:28 Václavík blokuje střelu Chomutova
32:01 GÓL FBC Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jakub Horák, asistoval #6 Ondřej Faltus (8:4)
32:01 Horák nádhernou otočkou kolem tyčky navyšuje skóre
31:14 Chomutov v útočném pásmu
30:27 GÓL FBC Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #71 Lukáš Dolejš (7:4)
30:27 Cejnar hattrick
29:55 Cejnar nezpacoval nahrávku Dolejše
28:24 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas bez asistence (6:4)
27:47 Dlouhý výhoz Devátého přesně na Václavíka
27:09 Krásná nahrávka Dolejše na Smutného
26:39 Šnobr netrefuje prázdnou bránu
26:15 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
25:19 Smutný přestřeluje
24:41 GÓL FBC Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Richard Mizera, asistoval #29 Tomáš Urban (6:3)
24:40 Liberecké přečíslení 2 na 1 končí golem
24:27 Střelu Hennricha vyráží golman Liberce
23:23 GÓL Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #72 Filip Žižka (5:3)
23:22 Přesná střela na zadní tyč končí brankou
22:16 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Filip Smutný z trestného střílení (5:2)
22:16 Goman Chomutova vyjel proti Urbanovi při golové šanci, rozhodčí píská trestné střílení
21:15 Chomutov na balonku
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:48 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #71 Lukáš Dolejš (4:2)
19:45 Vyloučen hráč #21 Martin Šulaj družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
19:35 Liberec bez golmána v šesti
17:40 Devátý chytá střelu Hennricha
16:59 Kubíkova nahrávka nepřesná
15:50 Slibnou šanci Chomutova přerušil Dolejš
15:15 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #72 Filip Žižka (3:2)
14:45 Hennrich obral Malého o balonek a hned se hra přelila na obrannou půlku Liberce
13:57 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #69 Jakub Horník (3:1)
13:24 Akce Chomutova končí golově
13:23 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #19 Jan Holovej (2:1)
11:40 Šnobr blokuje nahrávku Smutného
10:58 Hezká akce založena Smutným končí pouze střelou do golmana
09:50 Faul na Nevšímala končí rozehrávkou z rohu
09:00 Kukla s Dolejším ze souboje u mantinelu končí oba na zemi
08:20 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #22 Filip Smutný (2:0)
08:14 Liberec na balonku
06:50 Střela Malého za záda golmana neprošla
05:48 Chomutov v šanci
05:01 Dolejší blokuje střelu
04:19 Chomutov pod vysokým tlakem Liberce
03:32 GÓL FBC Liberec! 1:0
00:01 Zahajovací buly pro domácí