• 59 58:52
    2:15
    (Heřmánek)

SK Meťák České Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 2:15
branky: 37. Ondřej Kočka, 52. Jan Tomaško - 4. Daniel Dolejš, 5. Daniel Dolejš, 7. Patrik Novotný, 17. Jakub Trojáček, 20. Daniel Dolejš, 27. Jakub Trojáček, 28. Petr Dvořák, 30. Patrik Novotný, 37. Petr Heřmánek, 43. Daniel Dolejš, 49. Matěj Kolín, 53. Daniel Dolejš, 55. Patrik Novotný, 58. Patrik Novotný, 59. Daniel Dolejš; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Švec 33 - Adam Hejný 19; po třetinách: 0:5, 1:4, 1:6
60:00 Komentář hostů Plocha Zdeněk (Vedoucí): Po včerejším nepovedeném závěru utkání, dnes byli kluci velmi odhodláni a hned od počátku jsme šli velmi důsledně za svým cílem naplno bodovat. Gólově jsme se prosadili hned od začátku a poté zápas dovedli do úspěšného konce.
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Včera a dnes jako den a noc. Včera výborný výkon všech hráčů, i když to na body nestačilo, dnes katastrofální výkon ve všech řadách, zápas pro nás skončil první třetinou.
60:00 Střely ve 3. části: 7:17
58:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:15
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #62 Petr Heřmánek (2:15)
57:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (2:14)
54:05 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #99 Petr Dvořák (2:13)
52:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #45 Martin Schorník (2:12)
51:49 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #31 Martin Smudek (2:11)
49:52 Vyloučen hráč #5 Daniel Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
48:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Matěj Kolín, asistoval #41 Matěj Duba (1:11)
44:15 Vyloučen hráč #45 Martin Schorník družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:10
41:42 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
36:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #72 Matěj Kolín (1:9)
36:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #26 Ondřej Kočka bez asistence (1:8)
30:09 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
29:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:8
27:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (0:7)
26:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (0:6)
20:00 Střely v 1. části: 5:17
19:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:5
16:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #37 Jakub Trojáček, asistoval #66 Eduard Chalupa (0:4)
13:12 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #20 Tomáš Bezpalec.
06:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:3
04:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (0:2)
03:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #37 Jakub Trojáček (0:1)