6:8
    František Tadeáš KUBÍK
    (Pretl)

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Chomutov 6:8
branky: 17. Vojtěch Basík, 35. Samuel Starčevský, 45. Jaroslav Studenovský, 47. Vojtěch Prokop, 51. Matyáš Cuřín, 60. Vojtěch Basík - 6. Matěj Dolejší, 7. Jan Ibl, 20. Matěj Dolejší, 29. Tomáš Podubecký, 30. Martin Šnobr, 35. Jan Ibl, 58. Vojtěch Grohol, 60. František Tadeáš Kubík; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Petr Vitoň 10 - Lukáš Kopecký 20; po třetinách: 1:3, 1:3, 4:2
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Zaprvé děkujeme soupeři za velmi kvalitní utkání, jsme rádi za 6 bodový víkend tady v Budějovicích. Zdravíme naše sparťanské kluky a našeho Láďu do autobusu.
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Dvě třetiny jsme si asi mysleli, že si bude dávat soupeř góly sám, ale ten nás "překvapil" a dával je do naší branky. V posledních 20 minutách jsme se vzchopili, soupeře rozběhali, sahali po vyrovnání, ale to už bylo pozdě.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
59:46 GÓL Florbal Chomutov! 6:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #7 Martin Pretl (6:8)
59:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #78 Vojtěch Fišer (6:7)
57:25 GÓL Florbal Chomutov! 5:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Vojtěch Grohol bez asistence (5:7)
51:45 Chomutov se dostává pod obrovský tlak.
50:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #7 Matyáš Křivský (5:6)
47:35 Fanoušci věří ve výhru Štírů.
46:14 Timeout Florbal Chomutov
46:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #7 Matyáš Křivský (4:6)
45:55 Chomutov je velice agresivní protihráč.
45:20 Štíř jsi napravili reputaci dalším gólem.
44:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský bez asistence (3:6)
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
35:12 Vyloučen hráč #44 Martin Tvrdek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (2:6)
34:03 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (1:6)
29:01 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (1:5)
28:26 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #32 Tomáš Podubecký, asistoval #7 Martin Pretl (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:34 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #21 Martin Šulaj (1:3)
19:26 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
16:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
06:28 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #44 Martin Tvrdek (0:2)
05:38 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (0:1)