• 58 57:47
    2
    David SEDLÁČEK

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 8:4
branky: 12. Aleš Vlach, 12. Matěj Macák, 33. Matyáš Flekl, 35. Jan Samuel Polák, 44. Jan Vondruška, 45. Jan Vondruška, 49. Jan Vondruška, 57. Matěj Macák - 16. Václav Drahoš, 25. Adam Filip Hrdlička, 30. Václav Drahoš, 48. Václav Drahoš; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 14 - Radek Dvořák 26; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes od nás velmi špatný výkon, jediné pozitivum, které bych k utkání řekl, tak je zisk všech bodů. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Kopta Petr (Trenér): Dnes z naší strany nejlepší utkání v  sezóně, trošku jsme přidělali vrásky domácímu týmu,  který očekával lehčí zápas. Ve třetí třetině nám došly trochu síly, ale kluci bojovali. Dokázali jsme si i vytvořit mnoho šancí.  nZa týden odveta, děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:47 Hosté v plném počtu
59:15 Souboj Tůmy, Hrabánka a Šulce končí standartkou v rohu
57:47 Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
57:47 Další ústecká přesilovka
56:10 GÓL Florbal Ústí! 8:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #65 Matěj Hruštinec (8:4)
56:10 Macák si počkal až Dvořák znervózní a zasazuje míček do jeho branky krásnou stahovačkou
55:30 Kimmer nestihl doběhnout Zátku, který střílí do připraveného Dobosze
54:48 Chroustovského přihrávka končí po odražení od hostujícího hráče venku z hřiště
52:02 Dobrý zákrok Dobosze, který chytá míček do rukou
51:19 Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #33 Jan Vondruška.
51:19 Vondruškovi se bohužel nepodařilo dát svůj 4. gól v tomto zápase - musí se tedy spokojit pouze s hattrickem
51:11 Chroustovksý vykopl míček mimo hřiště
48:52 GÓL Florbal Ústí! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #48 Marek Chroustovský (7:4)
48:52 Vondruška si krásnou střelou zkompletoval svůj hattrick!
48:10 Dobosz si šel pro míček, který mu ale vypadl z ruky a musel situaci zahraňovat v sedě - naštěstí se mu to podařilo a gól nepadl
47:23 GÓL FBC Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (6:4)
46:10 Kimmer si zpracoval nahození od Flekla, které ale nebylo určené pro něj
44:58 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #14 Martin Hrabánek (6:3)
44:58 Sehrávka Vondrušky a Hrabánka znovu končí gólem!
43:50 GÓL Florbal Ústí! 5:3
43:06 Matějka i přes Šulcův blok pálí, ale míček končí mimo hrací polchu
42:24 Vondruška z dálky pálí, ale Dvořák vyráží
41:07 Dobosz zpozabrány nahrál vzduchem na Hrabánka, kterému se ale míček nepodařilo zpracovat
40:20 Hrabánek se pokusil prostřelit blok Hrdličky, ale neúspěšně
40:00 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
38:12 Macák opět zkouší připraveného Dvořáka
36:54 Dobosz se sklouznul pro míček a byl zašlápnut hostujícím hráčem, naštěstí je v pořádku
35:24 Hrdlička se "pověsil" na Vlacha a snažil se ho obrat o míček, který si ale Vlach vybojoval pro sebe
34:18 GÓL Florbal Ústí! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #33 Jan Vondruška (4:3)
34:18 Polák krásně vymetl šibenici z půlky!
32:49 Dobosz málem dostal míček za Dvořávova záda, ale špatně trefil míček
32:26 GÓL Florbal Ústí! 3:3
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #37 Matyáš Flekl (3:3)
31:42 Vondruška měl šanci trefit prázdnou bránu, ale bohužel se mu to nepodařilo
31:03 Vlach si nohou zpracovává Dvořákův daleký výhoz
30:33 Flekl trefuje pouze břevno za Doboszovými zády
29:59 Neskutečný zákrok Dvořáka!
29:27 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #11 Jiří Drahoňovský (2:3)
29:08 Drahoňovský končí na zemi před Doboszovou bránou
28:23 Hrdlička si za půlkou zpracoval výhoz od Dvořáka, ale byl za ním Vondruška, který se ho o něj snažil obrat
27:37 Drahoňovský blokuje nebezpečnou střelu Chroustovského z výtoče
26:09 Rozehrávka Zátky a Hrdličky v ústeckém rohu končí okamžitě po odrazu od Matějky mimo hřiště
25:20 Dvořák po skvělém zákroku ještě zasahuje nohou, aby se mu míček nedostal za záda
24:59 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #21 Jan Zátka (2:2)
24:28 Hrdlička se pokusil odpálit míček na hranici vysoké hokejky do Doboszovy brány, ovšem minul
23:23 Vacek pálí ze standartky z rohu do Webera
22:34 Matějka zblokoval Fleklovu střelu na Dobosze
21:57 Souboj Werner-Šulc končí s míčkem mimo hřiště
21:04 Hosté v plném počtu
20:56 Vonduška se Zátkou oba naběhli pro míček, který se jim na okamžik ztratil z očí a oba byli zmatení
20:01 Lípa začíná 2. třetinu v oslabení, uvidíme jestli se Ústí podaří protlačit míček do jejich branky
20:00 Buly pro Ústí
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:04 Vyloučen hráč #81 Samuel Vacek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
18:53 Polák proběhl s Fleklem za ústeckou bránou, ale míček se mu z Fleklovy hokejky sebrat nepodařilo
17:18 Vondruška se pokusil zblokovat nahození ze standartky Lípy na ústeckou polovinu, ale míček se mu odráží od florbalky a končí v rohu
15:55 GÓL FBC Česká Lípa! 2:1
15:50 Hrdlička se dostal do samostatného úniku na bránu, míček mu ale poskakoval a nedokázal tedy zakončit
15:05 Kadlec nebezpečně dorážel na Dvořáka, který už ležel, ale podařilo se mu míček chytit do ruky
14:00 Dobosz chytá míček, který mu málem propadl mezi nohama
12:41 Chroustovský před bránou střílí z první pouze Dvořákovi do nohy
11:34 GÓL Florbal Ústí! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #9 Tomislav Matějka (2:0)
11:34 Ústí se podařilo v rychlém sledu událostí přidat druhý gól, necelou půlminutu po prvním gólu
11:09 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:0)
10:55 Hrdlička ze souboje s Weberem a Doboszem vypichuje míček ze hřiště
10:20 Kadlec promáchl tutovku
09:12 Malý čekal v rohu na přihrávku, která poté mohla jít před bránu. Přiběhl mu pro ni Macák, ale bohužel v chumlu českolipských hráčů.
08:42 Ústí tlačí hru na útočnou polovinu a zatím se mu to daří
07:09 Kadlec výborně zblokoval hostujícího hráče v pokusu o únik
06:10 Macák zblokoval nebezpečnou střelu od Hrdličky
05:27 Hra se dostala na obrannou polovinu Lípy
04:47 Vyloučen hráč #23 Ondřej Werner družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání
04:47 A máme tady první ústecké oslabení, doufejme že se ho Ústí podaří ubránit
04:30 Kimmer se ani nedostal do střely, byl okamžitě zblokován Šulcem
03:25 Macák přihrával do běhu Matějkovi, ten ale přihrávku přeběhl a míček se odrazil od mantinelu zpět do hry
02:58 Chroustovský vypálil z první z rohu, ale střela se mu špatně odrazila a končí mimo hřiště
01:55 Zátka se v souboji opřel o ústeckou střídačku, ale pokračuje dál
01:36 Polák vystřelil pouze do bloku
01:09 Dvořák už v první minutě předvádí neskutečné zákroky
00:27 Weber se pokouší o první "střelu" utkání, která ale končí ve Dvořákových rukách
00:00 Buly pro Lípu