(Šulaj)
  • 59 58:37
    Chomutov

SK Meťák České Budějovice - Florbal Chomutov 10:11
branky: 18. Jan Duda, 22. Jan Duda, 29. Tomáš Bezpalec, 30. Filip Pírka, 35. Tomáš Bezpalec, 36. Jan Tomaško, 37. Jan Tomaško, 40. Martin Kořenský, 49. Tomáš Bezpalec, 59. Filip Pírka - 7. František Tadeáš Kubík, 10. Matěj Dolejší, 24. Martin Šnobr, 27. Martin Tvrdek, 38. Tomáš Hennrich, 43. Martin Pretl, 44. Adam Manas, 46. Adam Manas, 51. František Tadeáš Kubík, 56. František Tadeáš Kubík, 59. Filip Nevšímal; rozhodčí: Petr Stejskal - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Daniel Zdychynec 33 - Jan Leština 22; po třetinách: 1:2, 7:3, 2:6
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Dnes bojovné utkání, ve kterém jsme absolutně vypustili druhou třetinu a tím posadili soupeře na koně. Respekt hráčům, že dokázali zmobilizovat síly a nepříznivý stav otočit. Díky soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí.
60:00 Komentář domácích Pírka Filip (Asistent trenéra): Dnešní zápas byl z naší strany asi nejpovedenější v této sezóně.  nŠkoda, že to ani dnes nestačilo na body. Gratuluji soupeři k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
58:58 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (10:11)
58:37 Timeout Florbal Chomutov
58:37 GÓL Florbal Chomutov! 9:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #42 Filip Nevšímal, asistoval #21 Martin Šulaj (9:11)
55:42 GÓL Florbal Chomutov! 9:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #34 Jan Ibl (9:10)
50:28 GÓL Florbal Chomutov! 9:9
48:24 GÓL SK Meťák České Budějovice! 9:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (9:8)
46:57 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:06 Timeout SK Meťák České Budějovice
45:06 GÓL Florbal Chomutov! 8:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #44 Martin Tvrdek (8:8)
43:05 GÓL Florbal Chomutov! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Adam Manas, asistoval #42 Filip Nevšímal (8:7)
42:02 GÓL Florbal Chomutov! 8:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #5 Adam Manas (8:6)
40:00 Střely ve 2. části: 14:15
39:54 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #35 Martin Kořenský, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (8:5)
38:55 Vyloučen hráč #32 Tomáš Podubecký družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou
37:44 GÓL Florbal Chomutov! 7:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #34 Jan Ibl (7:5)
36:03 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #93 Jan Duda (7:4)
35:14 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #31 Martin Smudek (6:4)
34:48 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (5:4)
29:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:4
28:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #31 Martin Smudek (3:4)
26:05 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Martin Tvrdek, asistoval #42 Filip Nevšímal (2:4)
23:45 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #21 Martin Šulaj (2:3)
22:50 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
22:50 Vyloučen hráč #47 Jan Tomaško družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:53 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #93 Jan Duda, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:17
17:15 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #93 Jan Duda bez asistence (1:2)
11:41 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:55 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší bez asistence (0:2)
06:08 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #84 František Tadeáš Kubík, asistoval #7 Martin Pretl (0:1)